Czytnik e-Booków POCKETBOOK 626 Touch Lux 2

TANIA KSIAŻKA! INFORMACJE O PROMOCJACH, KSIĄŻKACH DNIA, WYPRZEDAŻACH WPROST NA EMAILA! ZAPISZ SIĘ!Akceptuję politykę prywatności

POCKETBOOK 626 Touch Lux 2 300x300 - Czytnik e-Booków POCKETBOOK 626 Touch Lux 2Czytnik e-Booków POCKETBOOK 626 Touch Lux 2

PocketBook 626 to absolutny dowód na to, że wielokrotnie doceniany czytnik można uczynić czymś jeszcze perfekcyjniejszym. Model Touch Lux 2 to mocniejsza odsłona pierwszego podświetlanego czytnika PocketBook. Tym razem z wydajniejszym procesorem oraz zwiększoną pamięcią RAM- gwarantuje płynniejszą, szybszą pracę. Kwintesencją PocketBooka 626 jest wbudowane podświetlenie umożliwiające swobodne rozkoszowanie się ulubioną książką kiedy tylko przyjdzie na to ochota.

Cechy:

Spektakularny ekran.
PocketBook Touch Lux 2 posiada 6-calowy podświetlany ekran E-Ink Pearl HD o rozdzielczości 1024 x 758, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających entuzjastów perfekcyjnego obrazu. Matowa powłoka pokrywająca ekran urządzenia zapewnia czytelność tekstu nawet w największym słońcu.

Zjawiskowe podświetlenie.
Czytnik 626 Touch Lux oferuje wbudowane, równomierne podświetlenie ekranu, które jest niezastąpione podczas długich, zimowych wieczorów. Z kolei w ciągu dnia posłuży do poprawienia kontrastu obrazu. Poziom oświetlenia można w prosty sposób dostosować do własnych potrzeb lub całkowicie je wyłączyć. Nowatorska technologia podświetlenia różni się od tej zastosowanej w ekranach LCD. Czytnik oświetla ekran z góry do dołu, dzięki temu światło nie jest skierowane prosto na oczy czytelnika. Takie rozwiązanie niweluje ryzyko pogorszenia wzroku oraz pozwala na dłuższe cieszenie się lekturą bez uczucia zmęczenia oczu.

Klasyczne, czarne piękno bądź nowoczesna biel- wybór należy do Ciebie.
PocketBooka 626 charakteryzuje prosty, minimalistyczny design. Przedni panel oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych eleganckiej czarnej lub śnieżno-białej. Tył tradycyjnie wykonany z czarnego gumo-podobnego tworzywa. Bardzo miły w dotyku, przypomina aksamitną powierzchnie, gwarantuje komfortowe utrzymanie czytnika w dłoni. Wisienką na torcie jest cieńsza obudowa zapewniająca niezwykłą smukłość i lekkość.

Kiedy czytanie zyskuje błyskawiczny wymiar.
Druga generacja podświetlanego czytnika PocketBook to przede wszystkim większa moc. Model Touch Lux 2, dzięki wydajniejszemu o 20% procesorowi (All Winner A13 1 GHz) oraz stuprocentowemu zwiększeniu pamięci RAM (256MB), zapewnia błyskawiczne funkcjonowanie. Teraz przewracanie stron, uruchomianie aplikacji oraz samego czytnika jest szybkie jak nigdy dotąd.

Dodatkowa porcja literatury.
Wbudowana pamięć PocketBooka 626 jest dwukrotnie większa niż w standardowych czytnikach. Ponadto można rozszerzyć ją nawet do 32 GB, co umożliwia przechowanie około 17 tysięcy książek.

Format nie ma znaczenia.
PocketBook Touch Lux 2 obsługuje ponad 20 formatów plików bez potrzeby ich dodatkowej konwersji. Dzięki temu nie jest istotne w jakim formacie kupimy e-booka. PocketBook 626 i tak go odczyta. Ponadto urządzenie posiada 5 trybów czytania w zależności od rodzaju pliku. W związku z tym doskonale nadaje się również do odczytu plików w formacie PDF.

Touch Lux 2 idealny dla fanów czytania zagranicznych treści.
Touch Lux 2 posiada, aż 20 słowników ABBY Lingvo, dzięki którym możliwe jest przetłumaczenie słowa bez wychodzenia z książki. Za sprawą dotykowego interfejsu wystarczy dotknąć wyraz palcem, żeby po krótkiej chwili zobaczyć jego tłumaczenie. Wśród słowników jest również angielsko-polski.

Niekończąca się przyjemność czytania.
Czytnik Touch Lux 2 został wzbogacony o 50 % pojemniejszy akumulator (1500 mAh ). Co pozwala na przeczytanie do 35 książek średniej długości zanim bateria się rozładuje.

Send-to-PocketBook oferuje nowe perspektywy.
Usługa Send-to-PocketBook to przydatna i wygodna funkcjonalność. Aplikacja pozwala łatwo i szybko wysłać e-booki na czytnik. Przesłane na maila książki, dzięki antenie Wi-Fi zostaną automatycznie pobrane do folderu Send-to-PocketBook na urządzeniu. Mnogość obsługiwanych formatów plików przez PocketBook gwarantuje brak potrzeby konwersji plików oraz oryginalny układ e-booka. Ponadto aplikacja posiada specjalne zabezpieczenie przed spamem.

E-booki w chmurze.
Aplikacja PocketBook Dropbox synchronizuje czytnik z komputerem oraz innymi urządzeniami. Dzięki temu e-booki można dodać z każdego urządzenia bez potrzeby użycia kabla.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.