Czytnik Prestigio PER3464BC

TANIA KSIAŻKA! INFORMACJE O PROMOCJACH, KSIĄŻKACH DNIA, WYPRZEDAŻACH WPROST NA EMAILA! ZAPISZ SIĘ!Akceptuję politykę prywatności

Prestigio PER3464BC 300x267 - Czytnik Prestigio PER3464BCCzytnik Prestigio PER3464BC

Czytaj ulubione książki na wyświetlaczu o wysokiej jakości, wykonanym w technologii E-Ink i oferującym 16 odcieni szarości
Podczas czytania, słuchaj relaksującej muzyki
Wbudowana pamięć 4 GB
Pojedyncze ładowanie akumulatora umożliwia wyświetlenie ponad 7000 stron

Prestigio Nobile PER3464B, to najlepszy wybór dla miłośników literatury: wyświetlacz E-Ink o wysokiej jakości, zapewnia komfortowe czytanie, nawet w oświetleniu słonecznym. Dzięki cienkiej obudowie i niewielkiej masie, czytnik ten jest wspaniałym towarzyszem podróży. Opracowane przez firmę Prestigio czytniki publikacji elektronicznych, stanowią jedną z najnowszych, a zarazem najbardziej innowacyjnych
serii produktów.

Cała biblioteka w kieszeni – dostępna przez cały czas, w każdym miejscu. Relaksuj się podczas lektury najnowszych książek, słuchając jednocześnie ulubionej muzyki. Zaawansowany system
zarządzania energią zapewnia bardzo długi czas pracy urządzenia. Na plaży lub w łóżku, lekki i poręczny czytnik Prestigio, oferuje sposób czytania książek w XXI wieku.
Pełna wygoda czytania dzięki wyświetlaczowi E-Ink
Pełna wygoda czytania dzięki wyświetlaczowi E-Ink
Dzięki ekranowi o wielkości 6 cali w technologii e-papieru E-Ink czytanie jest przyjemniejsze niż na ekranach laptopów lub tabletów. Ekran E-Ink imituje kartkę papieru zapewniając większy komfort czytania.
Zabierz ze sobą jeszcze więcej danych
Czytnik wyposażono w 4 GB wbudowanej pamięci*. Zapewnia to możliwość przechowywania w pamięci urządzenia wszystkich danych.

*Uwaga! Pamięć dostępna dla użytkownika jest mniejsza.
Zabierz ze sobą jeszcze więcej danych
Powiększ pamięć wewnętrzną urządzenia
Powiększ pamięć wewnętrzną urządzenia
W bardzo łatwy i szybki sposób powiększ pamięć wewnętrzną za pomocą wbudowanego czytnika kart pamięci microSDHC. Pozwoli to na szybkie przenoszenie dokumentów oraz ułatwi wymianę plików między czytnikiem e-booków a innymi urządzeniami korzystającymi z kart pamięci.

Podłącz czytnik do komputera, aby skopiować dane
Za pomocą kabla USB możesz podłączyć swój czytnik do komputera, aby w szybki sposób skopiować na niego dodatkowe dokumenty i inne pliki.
Podłącz czytnik do komputera, aby skopiować dane
Słuchaj ulubionej muzyki dzięki wyjściu na słuchawki
Słuchaj ulubionej muzyki dzięki wyjściu na słuchawki
Słuchaj ogromnej kolekcji muzyki zapisanej w pamięci urządzenia. Wystarczy podłączyć do czytnika słuchawki, aby cieszyć się ulubioną muzyką w różnych formatach dźwiękowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.