Dawid Janczyk 205x300 - Dawid Janczyk Moja spowiedź Janczyk Dawid Dobrowolski PiotrDawid Janczyk Moja spowiedź Janczyk Dawid Dobrowolski Piotr

Wielki talent. Rekordowy transfer. Nałóg, który zniszczył wszystko.

Świetny występ w młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie w 2007 roku pokazał, jak wielki drzemie w nim talent. Stawiano go w jednym szeregu z Sergio Agüero, chciały go u siebie Inter i Atlético, ale za rekordowe 4,2 miliony euro trafił do CSKA Moskwa. Stolica Rosji miała być trampoliną do wielkiej kariery Dawida Janczyka. Okazała się przekleństwem, które zapoczątkowało jego upadek…

“Moja spowiedź” to rozliczenie się z przeszłością jednego z największych talentów w historii polskiego futbolu. To opowieść o samotności, niewłaściwym towarzystwie, wizytach w najlepszych nocnych klubach, łatwych pieniądzach, braku cierpliwości. I o nałogu, który może rozpocząć się od jednego drinka.

Miał wszystko, by zostać drugim Lewandowskim. Dziś już nawet nie odcina kuponów od dawnej sławy. Walczy o powrót do normalnego życia.

2 thoughts on “Dawid Janczyk Moja spowiedź Janczyk Dawid Dobrowolski Piotr

  1. Szkoda kariery tak świetnie zapowiadającego się sportowca. “Kocham pić” – te słowa Dawida nie wróżą nic dobrego, co wielokrotnie obserwowaliśmy wśród naszych pacjentów. Gratulujemy Dawidowi szczerej spowiedzi, co pewnie pomoże mu stanąć na nogi, a “Moja spowiedź” trafi na naszą półkę z książkami motywacyjnymi – oby pomogła przynajmniej jednemu uzależnionemu poradzić sobie z nałogiem.

Leave a Reply