Deep learning Głęboka rewolucja Kiedy sztuczna inteligencja spotyka się z ludzką Terrence J. Sejnowski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Deep learning Głęboka rewolucja Kiedy sztuczna inteligencja spotyka się z ludzką Terrence J. Sejnowski

Deep learning Głęboka rewolucja Kiedy sztuczna inteligencja spotyka się z ludzką Terrence J. Sejnowski
Przygotuj się na niesamowitą podróż w głąb fascynującego świata głębokiego uczenia! Terrence J. Sejnowski, jeden z pionierów sieci neuronowych, zabiera Cię w emocjonującą podróż przez historię i sylwetki ludzi, którzy stali na czele rewolucji wywołanej przez tę przełomową technologię.
Ta niezwykła książka opisuje drogę, którą przemierzyło głębokie uczenie sieci neuronowych, przekształcając się z akademickiej dziedziny dostępnej tylko dla wtajemniczonych w prawdziwą siłę napędową gospodarki informacyjnej. Już dziś widzimy jej wpływ w postaci samochodów jeżdżących bez kierowców, usług Tłumacza Google czy rozmów z inteligentnymi asystentami takimi jak Siri czy Alexa. Dzięki głębokim sieciom, osiągnięto również ogromne zyski w automatycznym handlu na giełdzie papierów wartościowych w Nowym Jorku. A co więcej, potrafią one nawet grać w pokera lepiej niż zawodowi gracze i pokonać mistrza świata w go.
Autor nie tylko przedstawia nam rewolucyjne osiągnięcia głębokiego uczenia, ale również ukazuje nam, jak ta technologia może zmienić nasze codzienne życie. Już niedługo inteligentne sieci będą w stanie diagnozować nasze dolegliwości i rozszerzać możliwości naszego mózgu, wspomagając nasze ludzkie umysły.
„Deep learning: Głęboka rewolucja” to nie tylko zbiór suchych faktów. To osobisty dziennik podróży przez historię, pełen cennych spostrzeżeń oraz fascynujących anegdot. Terrence J. Sejnowski nie tylko dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale także wprowadza nas w intymne relacje z naukowcami i inżynierami, którzy wnieśli swój wkład w rozwój tej technologii.
Nie można zapomnieć o pięknie ilustrowanych kolorowymi zdjęciami i grafikami, które uczynią tę książkę jeszcze bardziej przystępną i atrakcyjną. „Deep learning: Głęboka rewolucja” to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy pragną poznać tajemnice i możliwości głębokiego uczenia oraz zrozumieć, jak sztuczna inteligencja spotyka się z naszym ludzkim światem. Przygotuj się na ekscytującą podróż, która zmieni twoje spojrzenie na przyszłość!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!