DIAGNOSTYKA FUNKCJONALNA W DYSFUNKCJACH UKŁADU RUCHU SKRYPT DLA STUDENTÓW KIERUNKU FIZJOTERAPIA Krzysztof Dudziński, Michał Kozdroń, Aleksandra Truszczyńska-Baszak, Bartosz Wysoczański

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - DIAGNOSTYKA FUNKCJONALNA W DYSFUNKCJACH UKŁADU RUCHU SKRYPT DLA STUDENTÓW KIERUNKU FIZJOTERAPIA Krzysztof Dudziński, Michał Kozdroń, Aleksandra Truszczyńska-Baszak, Bartosz Wysoczański

DIAGNOSTYKA FUNKCJONALNA W DYSFUNKCJACH UKŁADU RUCHU SKRYPT DLA STUDENTÓW KIERUNKU FIZJOTERAPIA Krzysztof Dudziński, Michał Kozdroń, Aleksandra Truszczyńska-Baszak, Bartosz Wysoczański
Czy jesteś studentem kierunku fizjoterapia lub absolwentem tej specjalizacji? Czy interesuje Cię diagnozowanie najczęstszych dysfunkcji układu ruchu człowieka? Jeśli tak, to mamy coś idealnego dla Ciebie! Skrypt „Diagnostyka funkcjonalna w dysfunkcjach układu ruchu” to doskonałe narzędzie do nauki tego przedmiotu.
Ten skrypt skupia się na diagnozowaniu różnych zaburzeń ruchowych, głównie związanych z przyczynami ortopedycznymi. Jednakże, nie zapominamy o wpływie tych dysfunkcji na inne układy, w tym przede wszystkim na układ neurologiczny. Nasz skrypt ma na celu dostarczenie Ci wiedzy i umiejętności w zakresie diagnozowania i rozróżniania przyczyn tych zaburzeń.
Opierając się na badaniu klinicznym, zwracamy szczególną uwagę na badanie funkcjonalne, które obejmuje testy funkcjonalne. W każdym rozdziale przedstawiamy badania mające na celu zdiagnozowanie przyczyn dysfunkcji kręgosłupa, szczególnie odcinka lędźwiowego, oraz kończyn. Wykorzystujemy najbardziej popularne i sprawdzone testy stosowane w badaniu fizjoterapeutycznym.
Ten podręcznik jest pełnym kompendium wiedzy na temat diagnozowania dysfunkcji układu ruchu. Bez wątpienia będzie przydatny dla studentów i absolwentów fizjoterapii, ale również dla innych zawodów medycznych, w tym dla lekarzy.
Nie trać czasu, zdobądź nasz skrypt i zgłęb swoją wiedzę na temat diagnozowania dysfunkcji układu ruchu! Bądź mistrzem w swojej dziedzinie!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!