You are currently viewing Diddly Squat Nie miał chłop kłopotu, kupił sobie świnie Clarkson Jeremy

Diddly Squat Nie miał chłop kłopotu, kupił sobie świnie Clarkson Jeremy

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Diddly Squat Nie miał chłop kłopotu, kupił sobie świnie Clarkson Jeremy

Diddly Squat Nie miał chłop kłopotu, kupił sobie świnie Clarkson Jeremy
Zapraszamy na farmę Clarksona, gdzie Jeremy musi zmierzyć się z nieustanną pracą i trudno nabytym doświadczeniem rolniczym. Ale czy jego innowacyjne pomysły na rozwój gospodarstwa spotkają się z akceptacją otoczenia? Pomimo sceptycyzmu najbliższych i licznych katastrof, Jeremy pozostaje niepoprawnym optymistą i wierzy w przyszłość Diddly Squat.
Na farmie dochodzi do różnych absurdalnych sytuacji – owce znikają, byka zastępuje wynajęty uwodziciel Maestro, a kozy okazują się psychopatami. Jednak Jeremy nie poddaje się i dalej realizuje swoją wizję. Zbiera jeżyny odkurzaczem, zachwyca się pięknem natury i emocjonuje się prostymi rzeczami.
Pamiętajmy, że Jeremy Clarkson to nie tylko znany prezenter telewizyjny, ale również utalentowany pisarz. Jego opisy ze świata rolnictwa są pełne humoru, autoironii i mądrości. Przekonaj się sam, jak Diddly Squat zmienia życie Clarksona i jakie przygody czekają na niego w tym fascynującym świecie. Poznaj historię, która zaskoczy Cię swoim niezwykłym urokiem i przemyśleniami.
Czy Jeremyowi uda się odnieść sukces w rolnictwie? Jakie nowe wyzwania czekają na niego i jak sobie z nimi poradzi? Przekonaj się sam, sięgając po książkę “Diddly Squat. Nie miał chłop kłopotu, kupił sobie świnie” Jeremy’ego Clarksona. To idealna lektura dla fanów pisarstwa Clarkosna oraz dla wszystkich, którzy szukają inspiracji do realizacji swoich marzeń. Nie przegap tej pełnej przygód i humoru historii, która na pewno rozśmieszy Cię do łez i pokaże ci, że w życiu warto wierzyć w swoje pomysły i nie poddawać się w obliczu trudności.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!