DIY Zrób to sama Maria Szymańska

CENA KSIAZKI 300x150 - DIY Zrób to sama Maria Szymańska

DIY. Zrob to sama 235x300 - DIY Zrób to sama Maria SzymańskaDIY Zrób to sama Maria Szymańska

Po co wydawać pieniądze, skoro tak wiele fantastycznych rzeczy można zrobić samodzielnie? Tylko wtedy mamy pewność, że będą wyglądały właśnie tak, jak to sobie wymarzyłyśmy, tylko wtedy będą miały niepowtarzalny, niepodrabialny styl. Dotyczy to mody, wystroju pokoju, w którym mamy czuć się najlepiej na świecie, a także kosmetyków – najchętniej naturalnych – czy dodatków, takich jak biżuteria, urozmaicających nasz codzienny look. O pomysłach na prezenty dla ukochanego nie wspominając… 
Krok po kroku, szybko, pięknie, oryginalnie!

DIY. Zrób to sama zawiera 50 starannie przygotowanych, bogato ilustrowanych tutoriali i przepisów, które sprawią, że w praktyce przekonasz się, czym jest recykling, upcykling czy filozofia zero waste. 

Podziel się z nami radością tworzenia, dołącz do społeczności ludzi, którzy kochają DIY i handmade. 
Używaj w mediach społecznościowych hashtagów #rękodziełokwitnie #niezchinzpasji #handmadewprezencie

DaWanda.pl jest internetową platformą z prezentami, produktami handmade i pomysłami DIY. Umożliwia twórcom oraz pasjonatom rękodzieła dzielenie się swoją pasją przy równoczesnym zarabianiu na niej. DaWanda jest prawdziwym rajem dla osób, które cenią sobie indywidualny styl i odpowiedzialną konsumpcję oraz śledzą najnowsze trendy.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!