Dlaczego jesteś głupi chory i biedny Randy Gage

CENA KSIAZKI 300x150 - Dlaczego jesteś głupi chory i biedny Randy Gage

Dlaczego jestes glupi chory i biedny 212x300 - Dlaczego jesteś głupi chory i biedny Randy GageDlaczego jesteś głupi chory i biedny Randy Gage

No więc… dlaczego jesteś głupi, chory i biedny?
Kto śmie zarzucać mi głupotę, biedę i chorobę? Głupi nie jestem. Może i mam parę kilo nadwagi, ale to jeszcze nie choroba! A bieda? Mam dom (i kredyt), mam superfurę (jeszcze 3 lata będę ją spłacać) i stać mnie na fajne wakacje raz w roku. Nie każdy może sobie na to pozwolić. Ja i żona dobrze zarabiamy. Nie jestem biedny. Biedni to są ci, co żebrzą pod monopolowym. Ja nie.

Czytając książkę Randy’ego – nawet nie spostrzeżesz się, że od początku pisze o Tobie. O wirusach myślowych, które infekują niemal każdego. Ile trzeba mieć przebiegłości, żeby je rozpoznać i przegonić z własnego umysłu. To wirusy, które przedkładają chwilową wygodę nad lepsze jutro. Te wirusy wplątują Cię w spiralę długów. To one zachęcają Cię do pozostania przed TV z batonikiem w ręku, zamiast pogrania z dziećmi w piłkę. I to wreszcie one sprowadzają na Ciebie wszelkie niebezpieczeństwa, nawet te, na które pozornie nie masz wpływu.

Z tej właśnie publikacji dowiesz się m.in.:

kim jest sam autor i jak to się stało, że swoimi myślami ściągnął na siebie bandytę i niemal stracił życie
jakie wzorce myślowe są nam wpajane chociażby przez tak słynne filmy jak „Titanic”
jak traktujesz bogatych
jak skończyć z postawą „ofiary”
poznasz prawa dobrobytu
jak zwyciężyć walkę o Twoje ciało, umysł i duszę

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!