Dogadajmy się Tomasz Kammel

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Dogadajmy się  Tomasz Kammel

Dogadajmy się Tomasz Kammel

Kłócimy się w redakcji. I to nierzadko. Nie ma co owijać w bawełnę czy nawijać makaron na uszy – czy jak to się tam teraz mówi, bo siedząc na pracy zdalnej w domach, trochę wypadliśmy ze slangowego obiegu. No właśnie. Gadamy nie tylko o czym innym, ale czasem nawet innymi językami, teoretycznie operując tym samym – polskim. Mamy różne zdania, różne osobowości i różne poglądy na pewne sprawy. Pytanie więc brzmi: jak gadać, by się dogadać?

To nie jest wcale proste i Autor również nie ściemnia, że proste jest. Ale jako osoba publiczna spotkał się w życiu z szeregiem trudnym wyzwań komunikacyjnych. A jako osoba prywatna – z szeregiem codziennych problemów, kłótni i nieporozumień. Postanowił więc podzielić się swoim doświadczeniem i przytaczając przykłady z własnego życia, dać przepis na skuteczną komunikację. Jeśli będziesz trzymać się tego przepisu, zakalec Ci nie grozi.

Książka w wersji elektronicznej dostępna w formatach .epub i .mobi.

DLACZEGO WARTO?

Bo dzięki tej książce, nawet jeśli jesteś od urodzenia nieśmiały, drogi Czytelniku, odnajdziesz w sobie pokłady siły, odwagi i pewności siebie, by stać się prawdziwą duszą towarzystwa (a przynajmniej takie sprawiać wrażenie ;))
Bo w tej książce znajdziesz praktyczne (sprawdzone i skuteczne!) porady na działanie w 49 życiowych sytuacjach. Czemu 49? Bo jakoś tak Autorowi wyszło.
Bo po lekturze tej książki nareszcie uda Ci się spławić natrętnego telemarketera w mniej niż 10 sekund – jednocześnie zachowując wszelkie zasady grzeczności i taktu, jak przystało na wychowanego i kulturalnego człowieka.
Bo dzięki tej książce odzyskasz wiarę, że w tym podzielonym świecie różnych opinii, opcji politycznych i stanowisk, możliwe jest porozumienie. To, co? DOGADANI?

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!