Dom sióstr marnotrawnych Sutherland Krystal

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Dom sióstr marnotrawnych Sutherland Krystal

Dom sióstr marnotrawnych Sutherland Krystal
Zapraszam do odkrycia tajemniczego świata sióstr Hollow w przepięknie napisanej powieści „Dom sióstr marnotrawnych” autorstwa Krystal Sutherland. Ta niezwykła historia skradnie twoje serce i zaskoczy swoją głębią.
Głównymi bohaterkami są trzy siostry – Iris, Grey i Vivi, które od dziecka wzbudzają niepokój swoim niezwykłym wyglądem i dziwnymi zachowaniami. Ich białe włosy i czarne oczy sprawiają, że są nieznośnie piękne i niebezpieczne.
Kiedy Grey nagle znika, zostawiając tajemnicze wskazówki, Iris rozpoczyna pełną przygód podróż w poszukiwaniu siostry. Główna bohaterka musi rozszyfrować sekret, który jest kluczem do zrozumienia ich tajemniczej przeszłości. Na jej drodze stają nadprzyrodzone zjawiska, a im bliżej prawdy tym bardziej zdaje sobie sprawę, że siostry mają wiele do ukrycia.
„Dom sióstr marnotrawnych” to wciągająca powieść, która wciągnie cię w wir emocji i zagadek. Autor doskonale operuje językiem, tworząc napięcie i nieustannie zaskakując czytelnika. Przyjmij zaproszenie do niezwykłego świata sióstr Hollow i poznaj ich mroczne sekrety. Ta książka na zawsze pozostanie w twojej pamięci!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!