You are currently viewing Don Kichot Wersja nie dla dorosłych Rosa Navarro Durán

Don Kichot Wersja nie dla dorosłych Rosa Navarro Durán

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Don Kichot Wersja nie dla dorosłych Rosa Navarro Durán

Don Kichot Wersja nie dla dorosłych Rosa Navarro Durán
Don Kichot – fascynująca podróż w świat wyobraźni
Topografia duszy, szlachetność serca i chęć niesienia pomocy potrzebującym – te cechy charakteryzują bohatera, którego historia podbija serca czytelników od wieków. Don Kichot, nietuzinkowy szlachcic z hiszpańskiej wioski, wyrusza w porywającą podróż w towarzystwie swojego wiernego giermka Sancho Pansy. Ich misją jest pomoc bezbronnym, zdobycie serca pięknej damy Dulcynei z Toboso oraz przywrócenie złotej epoki błędnych rycerzy.
Podczas ich niezwykłej wyprawy spotkają na swojej drodze olbrzymów, czarodziejów, balwierze i innych rycerzy. Niepokonani przez trudności, przemierzają dalekie krainy, odwiedzają gospody i zamki, poznając piękne damy, książęta i księżne. Walka z przeciwnościami losu staje się dla Don Kichota i Sancha Pasny codziennym wyzwaniem.
Czymże jest literatura, jeśli nie najpiękniejszym skarbem, jaki ukrywa się w naszej wyobraźni? Powieść Don Kichot przypomina nam o potędze snów i marzeń, które płyną z lektury ulubionych historii. Ta pełna uroku, jednak niepozbawiona ryzyka adaptacja profesora Rosy Navarro Durán przeniesie młodych czytelników w magiczny świat hiszpańskiej i światowej klasyki literatury. To właśnie tutaj zaczyna się historia europejskiej powieści, która nigdy nie przestaje zachwycać.
Wydawnictwo No Bell, znane z wydawania adaptacji klasyki literatury nie tylko dla dorosłych, przynosi kolejne arcydzieła w serii Klasyka literatury nie dla dorosłych. Oprócz Don Kichota, możemy również spodziewać się ich wydania zilustrowanych wersji Iliady, Odysei i Eneidy. Przygotuj się na niezapomniane przygody, które sprawią, że każda wyobraźnia rozkwitnie i wzleci na skrzydłach magicznych słów. Czas sięgnąć po te nieśmiertelne arcydzieła i poczuć ich magię na własnej skórze!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!