Drakula Frankenstein Horrory Czytamy w oryginale Stoker Bram Mary Shelley

CENA KSIAZKI 300x150 - Drakula Frankenstein Horrory Czytamy w oryginale	Stoker Bram Mary Shelley

Drakula Frankenstein Horrory Czytamy w oryginale Stoker Bram Mary Shelley

„Drakula” oraz „Frankenstein”

Dwie adaptacje w wersji angielsko-polskiej w jednym tomie z ćwiczeniami i słowniczkiem trudnych wyrazów.

„Drakula” Brama Stokera to prawdziwa powieść grozy równie głęboko osadzona w rzeczywistości, w której toczy się akcja, co podległa nadnaturalnym siłom, które ją opanowują.

„Frankenstein” Mary Shelley opowiada historię szwajcarskiego naukowca i filozofa, który zostaje zainspirowany okultystyczną ideą stworzenia humanoidalnej postaci i tchnięcia w nią w nią życia.

„Frankenstein” ma więcej wspólnego z „Drakulą” Stokera niż jakakolwiek inna powieść wywodząca się z nurtu gotyckiego. Oba dzieła są powszechnie cytowane jako przykłady najsłynniejszych horrorów i oba wprowadziły do kultury masowej wizerunki przerażających postaci.

Seria wydawnicza „czytamy w oryginale” zawiera adaptacje największych dzieł literatury światowej w wersji dwujęzycznej, przeznaczonej dla uczących się języka angielskiego. Śledząc losy bohaterów, możemy na bieżąco porównywać tekst angielski i polski. Adaptacje zostały przygotowane z myślą o czytelnikach na poziomie średnio zaawansowanym, jednak dzięki obecności polskiego tłumaczenia z książki korzystać mogą również początkujący w nauce języka angielskiego.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!