You are currently viewing Droga do zagłady Batman Detective Comics Tom 6	Peter J Tomasi Mariko Tamaki James Tyniom IV

Droga do zagłady Batman Detective Comics Tom 6 Peter J Tomasi Mariko Tamaki James Tyniom IV

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Droga do zagłady Batman Detective Comics Tom 6	Peter J Tomasi Mariko Tamaki James Tyniom IV

Droga do zagłady Batman Detective Comics Tom 6 Peter J Tomasi Mariko Tamaki James Tyniom IV

Ostatni tom serii “Batman Detective Comics” w ramach Uniwersum DC. Bruce Wayne w wyniku wojny Jokera stracił swoją fortunę i dom. Przegrywa również bitwę o serca i umysły mieszkańców Gotham. W mieście dochodzi do fali protestów przeciwko samozwańczym stróżom prawa. Atmosferę podgrzewa kampania wyborcza Christophera Nakano, byłego policjanta rannego podczas jednego z ataków Jokera, kandydującego na burmistrza. Jakby tego było mało, pojawia się tajemniczy nowy złoczyńca, Zwierciadło, który podburza wszystkich do wyjścia na ulice i dąży do wszczęcia brutalnych starć, w których tak naprawdę nikt nie może zwyciężyć.

Oprócz tego zobaczymy również starcie z Robinem, kryzys związany z atakiem Husha oraz początek nowej ery w Gotham.

Scenariusz do finałowego tomu napisał Peter J. Tomasi (“Batman and Robin”, “Super Sons”), a zilustrowali go tacy rysownicy jak Brad Walker (“Aquaman”), Kenneth Rocafort (“Red Hood And The Outlaws”), Bilquis Evely (“Supergirl: Woman of Tomorrow”) czy Nicola Scott (“Wonder Woman”).

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!