Droga Dusz Paulina Hendel

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Droga Dusz Paulina Hendel

Droga Dusz 200x300 - Droga Dusz Paulina HendelDroga Dusz Paulina Hendel

“Droga dusz” to już czwarty tom pełnej magii serii “Żniwiarz”.

W powieści jak zwykle nie zabraknie niezapomnianych przygód oraz prawdziwie przerażających demonów!

W przedstawionej pozycji nie brakuje stworzeń, o których śniliśmy najgorsze koszmary – powieść “Droga dusz” to już czwarta część popularnej serii “Żniwiarz”, podczas czytania której strach nie raz zmrozi krew w żyłach. Zresztą, przekonaj się sam – zachęcamy do lektury!

Oto nastała trzynasta pełnia, a wraz z nią ciemność zalała Wiatrołom. To czas, kiedy pojawiają się nowe demony. Trzeba przyznać, że nikt nie czekał na ten moment z utęsknieniem. Na dodatek Feliks ma nieodparte wrażenie, iż tym razem szczęście mu nie sprzyja. Ludzie są równie przebiegli i bezwzględni, dlatego i od nich lepiej jest trzymać się w odpowiedniej odległości. Magda natomiast znalazła się bardzo daleko od swojego miasteczka, w miejscu, w którym nigdy nie była. Czy tytułowa droga dusz pozwoli jej wrócić do domu? A może to czas, aby Maga poznała prawdę na temat tego, kim tak właściwie jest?

“Droga dusz” to powieść pełna sekretów, a przede wszystkim demonów nie z tej ziemi. Mrok i ciemność z pewnością nie sprzyjają temu, aby opuszczać rodzinne miasteczko. Dla Magdy nie ma już odwrotu!

Prawdziwa gratka dla wszystkich fanów serii – i nie tylko!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!