Droga Jedi Star Wars Obi-Wan Christopher Cantwell Anindito Ario

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Droga Jedi Star Wars Obi-Wan Christopher Cantwell Anindito Ario

Droga Jedi Star Wars Obi-Wan Christopher Cantwell Anindito Ario
Zapraszamy do odkrycia nieznanych historii Obi-Wana Kenobiego, legendarnego Jedi. Książka „Droga Jedi Star Wars: Obi-Wan” autorstwa Christophera Cantwella i z wyjątkowymi ilustracjami Anindito Ario, przeniesie Cię w odległe galaktyczne światy i odkryje tajemnice jednego z największych mistrzów Mocy.
Spędzając swoje ostatnie dni na bezludnej pustyni Tatooine, Obi-Wan sięga do głęboko skrywanych wspomnień, zapisanych w oprawionych w skórę dziennikach. Przeżywając te chwile na nowo, odkrywa kulminacyjną przygodę, która miała miejsce na Coruscant, gdy miał tylko osiem lat. To był początek niezwykłej podróży Obi-Wana w roli Jedi!
Podążając drogą Obi-Wana, poznasz jego losy jako młodzieńca w Zakonie Jedi. Przeżyjesz razem z nim trudności, jakie spotkały go jako padawana, a później rycerza. Będziesz świadkiem wojen klonów oraz pierwszych niezwykłych wyzwań, jakie musiał stawić czoła jako prawdziwy mistrz i użytkownik Mocy.
„Droga Jedi Star Wars: Obi-Wan” to niepowtarzalna okazja, aby zgłębić tajniki jednej z najważniejszych postaci sagi Gwiezdnych Wojen. Ta pełna emocji i przygód opowieść o Obi-Wanie Kenobim przeniesie Cię w odległe, fantastyczne światy, gdzie walka dobra ze złem jest na porządku dziennym.
Nie przegap tej niezwykłej książki, która wciągnie Cię w wir galaktycznych przygód i pozwoli ci poznać historię jednego z najbardziej uwielbianych bohaterów Star Wars. Przygotuj się na fascynującą podróż po Drodze Jedi z Obi-Wanem!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!