Drogi świadków Chrystusa W świecie Notes ucznia dla II klasy liceum i technikum Zbigniew Marek Anna Walulik CSFN

CENA KSIAZKI 300x150 - Drogi świadków Chrystusa W świecie Notes ucznia dla II klasy liceum i technikum	Zbigniew Marek Anna Walulik CSFN

Drogi świadków Chrystusa W świecie Notes ucznia dla II klasy liceum i technikum Zbigniew Marek Anna Walulik CSFN

Wydawnictwo Wam prezentuje książkę „Drogi świadków Chrystusa. W świecie. Notes ucznia dla II klasy liceum i technikum” autorstwa Zbigniewa Marka i Anny Walulik CSFN.

Jest to pozycja przeznaczona do nauki religii rzymskokatolickiej na 2 etapie edukacyjnym – szkoły średniej.

Treści zostały opracowane zgodnie z wymogami aktualnej podstawy programowej nauczania przedmiotu na poziomie technikum i liceum.

Poruszane zagadnienia skupiają się wokół świata rozumianego jako dar Boga i miejsce Jego obecności. Poszczególne rozdziały książki nawiązują do historii zbawienia, od grzechu pierworodnego po naukę Jezusa Chrystusa o Królestwie Bożym i Nowe Przymierze przez Niego zawarte. Zostały wyeksponowane problemy dotyczące spraw etycznych i społecznych, informacje dotyczące roku liturgicznego oraz spraw ostatecznych po śmierci.

Książka została przygotowana w postaci multibooka na płycie CD i wzbogacona o elementy interaktywne, takie jak nagrania czy krótkie filmy, z których uczeń może korzystać zarówno na lekcji, jak i w domu. Taka forma kształcenia jest atrakcyjna dla młodych ludzi.

W zeszycie pracy ucznia zostały zawarte najważniejsze informacje dotyczące realizowanych treści nauczania, opracowane zostały w formie myśli, cytatów czy schematów ułatwiających zapamiętanie poruszanych w książce zagadnień. Ponadto umieszczono również spis tytułów książek, muzyki czy filmów mogące posłużyć jako poszerzenie omawianego tematu oraz wolne miejsce na notatki.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!