Drony. Wprowadzenie. Genialne ujęcia z lotu ptaka! – Ty Audronis

DronyUjęcia z lotu ptaka, niesamowite panoramy, zapierające dech w piersiach kadry z wysokiego pułapu — to wszystko możesz nakręcić bez ogromnego budżetu! Multikoptery zrewolucjonizowały współczesną sztukę filmową. Zamiast wynajmować śmigłowiec na kilka godzin, zainwestuj te same środki w profesjonalny multikopter i filmuj z lotu ptaka, ile tylko zapragniesz!

Sięgnij po tę książkę i odkryj, co sprawia, że multikopter lata, jak go bezpiecznie pilotować oraz jakie środki bezpieczeństwa zachować w trakcie pracy Wahasz się między kupnem gotowej platformy i konstrukcją własnej od podstaw? Poznaj najważniejsze zalety i wady obydwu tych rozwiązań. Z kolejnych rozdziałów dowiesz się, jakie podzespoły wybrać, jak zmontować drona oraz opanować techniki jego pilotowania. Od podstaw przejdziesz do zaznajomienia się z technikami lotu z kamerą oraz zobaczysz, jak przygotować nagrany materiał do montażu. Książka ta jest doskonałą lekturą dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć przygodę z kręceniem filmów z pokładu drona.

2 thoughts on “Drony. Wprowadzenie. Genialne ujęcia z lotu ptaka! – Ty Audronis

  1. Drony to ciekawy sprzęt, zwłaszcza dla pasjonata fotografii czy amatorskich filmów. Z pokładu drona można zrobić bardzo interesujące zdjęcia. Do pilotowania trzeba trochę wprawy, ale jak już się opanuje tą sztukę, sterowanie staje się zabawą i dobrą formą spędzenia wolnego czasu. Myślę że ta książka może bardzo się przydać osobom zaczynającym swoją przygodę z tymi urządzeniami.
    Aeromind ostatnio opublikował…Tali H500 – wszechstronna platforma FPV pod kompaktową kamerę SONY RX 100My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.