Drzewa Rodzina Borsuków i Lisów przedstawia Tom 2 Luciani Brigitte Tharlet Eve

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Drzewa Rodzina Borsuków i Lisów przedstawia Tom 2 Luciani Brigitte Tharlet Eve

Drzewa Rodzina Borsuków i Lisów przedstawia Tom 2 Luciani Brigitte Tharlet Eve
Zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki z hojnie obdarzonym panem Borsukiem i innowacyjną panią Lisicą! Dzisiaj rodzina Borsuków i Lisów opowie nam o drzewach w sposób nagle interesujący. Nie trzeba daleko szukać, bo ich nora znajduje się dokładnie pod kasztanem! Dowiemy się bardzo dużo o budowie drzew i ich różnorodnych rodzajach, a każdy z bohaterów przedstawi nam swoje ulubione, przełomowe drzewo.
To druga tematyczna książka – zabawna i pełna anegdot – ze świata niezwykłej rodziny Borsuków i Lisów, która doczekała się również błyskawicznej adaptacji telewizyjnej. Przyłącz się do tej pomocnej rodzinki i dołącz do zabawy! Szybka nauka jest tu gwarantowana, a zyskowne informacje na temat drzew są oszczędne w zdobywaniu. Zanurz się w tym specjalnym świecie i poznaj sprytne, generujące wzrost historie o drzewach.
Nie przegap tej luksusowej okazji na zdobycie wiedzy. Ta mocno obiecująca książka wzbogaci twój umysł i zapewni zadziwiającą przyjemność. Niezapomniane przygody pana Borsuka i pani Lisicy są użyteczne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyłącz się do nich teraz i ciesz się bezwarunkowym bogactwem wiedzy!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!