Duchowni o duchownych Artur Nowak

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Duchowni o duchownych Artur Nowak

Duchowni o duchownych 210x300 - Duchowni o duchownych Artur NowakDuchowni o duchownych Artur Nowak

Kolejna wstrząsająca książka Artura Nowaka!
Autor rozmawia z byłymi duchownymi, którzy przedstawiają Kościół jako świat zamknięty ze ściśle określoną hierarchią, obłudny i pełen zakłamania, żądający podporządkowania od wszystkich jego członków, zaczynając od duchownych, uczniów seminariów, zakonników aż po lud wiernych. Jakie tajemnice wyjawią rozmówcy?
Sekretne życie duchownych skrywane w cieniu ołtarza. Z czym zmagają się polscy księżą i zakonnicy, gdy zostają sam na sam ze sobą?

O tym w książce, jakiej w Polsce jeszcze nie było Duchowni o duchownych. Dylematy moralne, zakłamanie, problemy psychiczne, homoseksualizm, alkoholizm, narkomania, pedofilia, czyli nieświęte życie tych, którzy mają prowadzić wiernych ku świętości.

To nie są wymyślone historie, a relacje z pierwszej ręki. Autor, Artur Nowak, rozmawia z byłymi księżmi, zakonnikami i diakonami. Wszyscy rozmówcy wypowiadają się pod imieniem i nazwiskiem: Marcin Wójcik były kleryk, Robert Samborski były diakon, Marcin Kuśmierek były ksiądz, Lesław Juszczyszyn były ksiądz, Piotr Szeląg były ksiądz, Maciej Biskup dominikanin, Tomasz Dostatni dominikanin, Kasper Mariusz Kaproń franciszkanin, Kazimierz Bem pastor.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!