You are currently viewing Duży, mały poradnik życia Jackson Brown Jr. H.

Duży, mały poradnik życia Jackson Brown Jr. H.

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Duży, mały poradnik życia Jackson Brown Jr. H.

Duży, mały poradnik życia Jackson Brown Jr. H.
Jesienią 1990 roku nasz mały poradnik życia powstał przy kuchennym stole. Spontanicznie napisałem kilka stron rad, refleksji i spostrzeżeń dla mojego syna, Adama, który właśnie wyruszał na studia. Dziś, po latach, cieszymy się z tego, że nasze słowa stały się inspiracją dla tysięcy ludzi na całym świecie.
Pierwszy zbiór ojcowskich porad zawierał 511 haseł – krótkich i zwięzłych wskazówek, które miały pomóc Adamowi w życiu. Od tamtej pory, co dwa lata, pracowicie wysyłam mu nowe hasełka, aby stale wspierać go w dorastaniu i podejmowaniu właściwych decyzji.
Naszą największą dumą jest fakt, że nasza korespondencja, która już dostępna jest w 28 językach, zostaje doceniana przez czytelników jako wartościowe kompendium życiowych refleksji i praktyczny przewodnik. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy dzielić się naszymi doświadczeniami i dać innym narzędzia do radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami.
Jeśli szukasz mądrego i praktycznego wsparcia w życiu, nasz poradnik jest dla ciebie. Niech nasze słowa staną się Twoją inspiracją do odkrywania nowych dróg, pokonywania trudności i osiągania sukcesów. Nie przegap okazji, aby posiadać tę cenną skarbnicę wiedzy – przeczytaj naszą książkę i zacznij zmieniać swoje życie już teraz.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!