Dwór szronu i blasku gwiazd Tom 4 Maas Sarah J.

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Dwór szronu i blasku gwiazd Tom 4 Maas Sarah J.

Dwór szronu i blasku gwiazd Tom 4 Maas Sarah J.
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym tomem bestsellerowej sagi „Dwór cierni i róż” autorstwa uwielbianej Sarah J. Maas!
W „Dworze szronu i blasku gwiazd” autorka zabiera nas w magiczną podróż, która toczy się kilka miesięcy po dramatycznych wydarzeniach opisanych w poprzednich książkach. Przyglądamy się losom Feyre i Rhysa, którzy wraz ze swoimi przyjaciółmi starają się odbudować Dwór Nocy oraz miasto, które ucierpiały w wyniku nieustającej wojny. Czas Przesilenia Zimowego zbliża się wielkimi krokami, dając nadzieję na ułaskawienie i nowy początek.
Jednak choć atmosfera świąt jest pełna radości, to przeszłość wciąż nie odpuszcza. Feyre, będąc blisko swojego pierwszego Przesilenia Zimowego, odkrywa, że osoby najbliższe jej są o wiele bardziej skrzywdzone, niż by się mogło wydawać. To odkrycie może mieć ogromny wpływ na przyszłość Dworu i całego ich świata.
Sarah J. Maas w swojej niezapomnianej powieści snuje niesamowite wątki pełne magii, miłości i przygody. Jej mistrzowskie opisy wprawiają czytelnika w oszałamiający świat fantazji, gdzie nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji i emocjonujących momentów. „Dwór szronu i blasku gwiazd” to powieść, która porwie Cię od pierwszych stron i nie pozwoli się oderwać aż do ostatniego słowa.
Zanurz się w tej wyjątkowej opowieści o walce o dobro, utraconych i odnalezionych więziach oraz odkrywaniu swojego prawdziwego przeznaczenia. Czy Feyre i Rhys będą w stanie pokonać mroczne siły, które zagrażają Dworowi Nocy? Przekonaj się sam, sięgając po tę niezwykłą książkę!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!