You are currently viewing Dziewczyna ze stripa Paulina Wysoczańska Jerzy Jan Ćwiertka

Dziewczyna ze stripa Paulina Wysoczańska Jerzy Jan Ćwiertka

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Dziewczyna ze stripa Paulina Wysoczańska Jerzy Jan Ćwiertka

Dziewczyna ze stripa Paulina Wysoczańska Jerzy Jan Ćwiertka
W Poznaniu, w jednym z klubów go-go znanej sieci CocoLoco, klient w niewyjaśnionych okolicznościach traci milion złotych. W innych klubach tej sieci, w Sopocie, Warszawie,

Krakowie klienci tracą setki tysięcy złotych. “Dziewczyna ze stripa” to thriller psychologiczny, którego materiałem wyjściowym jest dziennik Pauliny Wysoczańskiej – tancerki jednego z tych klubów.

Pora zajrzeć za kurtynę. Śledź perfidny plan właściciela klubów.

Zostaniesz rzucony w wir intryg, manipulacji i nieocenzurowanych emocji. Poznaj personel stripklubu: Julkę, Cycatą, Pandę, Grześka, Emilkę, Franczes i wiele innych barwnych postaci, które na pewno odnajdą się na kartach tej książki. Poznaj Samaela, Lilith, Moli, Ponurego Żniwiarza i Ajzyka Rzeźnika. Oni władają ciemną stroną tej książki.

Podążaj za główną bohaterką, która w krainie mętnych reguł stawia wszystko na jedną kartę w walce o przetrwanie. Odkryj emocjonalną transformację Pauliny-Tancerki w bezwzględną Modliszkę, by na koniec przeistoczyć się w demoniczną Kruczowłosą.

Poznaj socjopatycznego pana Jot, który jest emanacją drugiego autora tej książki. To on odpowiada za fabułę powieści w jej brutalnej odsłonie. Razem z nimi staw czoła nowohuckiej mafii i śledź brutalną rozprawę z bandytami. Ta historia wydarzyła się niedawno.

Zdobądź przywilej poznania prawdziwego oblicza tych zdarzeń.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!