Edukacja dla bezpieczeństwa. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

CENA KSIAZKI 300x150 - Edukacja dla bezpieczeństwa. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Edukacja dla bezpieczeństwa. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Karty pracy autorstwa Barbary Boniek do przedmiotu, jakim jest edukacja dla bezpieczeństwa, są uzupełnieniem podręcznika z tej samej serii do „Edukacji dla bezpieczeństwa…” na poziomie podstawowym.

„Edukacja dla bezpieczeństwa. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe” zaprojektowane zostały całkowicie nowej oraz perforowanej formie, która została bardzo dobrze przyjęta przez nauczycieli tego przedmiotu. Publikacja oferuje możliwość oderwania każdej karty oddzielnie. Następnie można rozwiązać zadania, oddać ją nauczycielowi, a potem, po sprawdzeniu jej, wpiąć ją w skoroszyt, będący częścią zbioru,

„Edukacja dla bezpieczeństwa. Karty pracy ucznia” to pozycja przeznaczona dla uczniów liceów ogólnokształcących oraz techników. Zebrany w publikacji zbiór zadań umożliwia zrealizowanie wszystkich wymagań podstawy programowej dotyczącej nauczania „Edukacji dla bezpieczeństwa…” na poziomie podstawowym. Zwrócenie uwagi na najważniejsze informacje, a także wspomaganie i wspieranie nauki zapewniają atrakcyjne grafiki zamieszczone w kartach pracy.

Publikacja ma na celu utrwalenie, a także poszerzenie wiedzy ucznia na tematy takie jak: ochrona państwa, ludności lub popularne i znane rodzaje zagrożeń, jak na przykład zatrucia lub wypadki. Zawiera ona w sobie bardzo dużą liczbę zadań – zarówno otwartych, jak i zamkniętych. Jest to niezwykle ważne w realizacji oraz utrwalaniu wiedzy przez uczniów szkół ponadpodstawowych.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!