You are currently viewing Edukacja dla bezpieczeństwa Podręcznik Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe	Andrzej Kruczyński Barbara Boniek

Edukacja dla bezpieczeństwa Podręcznik Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe Andrzej Kruczyński Barbara Boniek

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Edukacja dla bezpieczeństwa Podręcznik Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe	Andrzej Kruczyński Barbara Boniek

Edukacja dla bezpieczeństwa Podręcznik Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe Andrzej Kruczyński Barbara Boniek

Podręcznik „Edukacja dla bezpieczeństwa” powstał z myślą o uczniach szkół ponadpodstawowych, którzy muszą opanować podstawy pierwszej pomocy. To wyjątkowa pozycja ze starannie dobranymi treściami, która w jasny i przejrzysty sposób przekazuje najważniejsze zagadnienia z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa.

Podręcznik „Edukacja dla bezpieczeństwa” zawiera w sobie wszystkie niezbędne zagadnienia, które powinien poznać uczeń szkoły średniej. Książkę podzielono na 5 działów, z których każdy porusza inny temat uwzględniony w podstawie programowej dla uczniów pierwszych klas liceów i techników.

W podręczniku znalazły się najważniejsze definicje, grafiki i infografiki ułatwiające przyswojenie materiału, a także niezbędne numery telefonów, adresy ważnych instytucji, tablice stopni wojskowych i inne przydatne informacje. Wiedzę podano w przystępnej formie, a język dostosowano do uczniów szkół średnich. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa to tak naprawdę kompleksowy poradnik, który zawiera wszelkie niezbędne informacje z zakresu pierwszej pomocy i dbałości o swoje bezpieczeństwo.

Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa został stworzony przez Andrzeja Kruczyńskiego i Barbarę Boniek. Został w pełni dostosowany do aktualnej podstawy programowej i przystosowany do poziomu młodzieży szkół ponadpodstawowych. Jego autorzy stworzyli również inne podręczniki przekazujące wiedzę na temat bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!