Efekt kumulacji Droga do spełnionego i dostatniego życia Darren Hardy

CENA KSIAZKI 300x150 - Efekt kumulacji Droga do spełnionego i dostatniego życia	Darren Hardy

Efekt kumulacji Droga do spełnionego i dostatniego życia Darren Hardy

Efekt kumulacji jest swoistą instrukcją, która uczy posługiwania się szczególnym systemem – poznawania, kontrolowania i kształtowania życia według własnych potrzeb i ambicji. Kiedy już to opanujesz, nie będzie takiej rzeczy, jakiej nie dałbyś rady zdobyć czy osiągnąć.
TONY ROBBINS
przedsiębiorca, pisarz i ekspert w dziedzinie produktywności

W książce Efekt kumulacji Darren Hardy przekazuje czytelnikowi podstawowe zasady, które leżą u źródła sukcesu, i zdradza, jakie czynniki decydują o wyjątkowych osiągnięciach – tak w biznesie, jak i w relacjach międzyludzkich. Autor przedstawia pozbawiony tanich sztuczek i czarodziejskich trików „system operacyjny”, dzięki któremu możliwe jest pomnażanie sukcesów, analizowanie postępów i realizowanie marzeń. Krok po kroku wprowadza w proces oparty na prostym założeniu, że ludzki los kształtują codzienne wybory, a każdy z nich, nawet najdrobniejszy, może pokierować cię ku życiu, jakiego pragniesz, albo ku katastrofie. Jeśli naprawdę zależy ci na wyjątkowości, wykorzystaj potęgę zawartej w tej książce wiedzy, by osiągnąć upragnione cele.

Ta doniosła, a zarazem praktyczna książka bazuje na wielu latach doświadczeń ze sprawdzonymi metodami postępowania, które dają doskonałe wyniki; pokazuje, jak czerpać z indywidualnych talentów, by maksymalnie wykorzystać dostępne możliwości. Efekt kumulacji jest skarbnicą pomysłów na osiągnięcie niespodziewanie dużych sukcesów!
BRIAN TRACY
mówca motywacyjny i autor książki Droga do bogactwa

Genialny przepis na wyjątkowe życie. Zapoznaj się z nim, a przede wszystkim – zacznij działać!
JACK CANFIELD
współautor książki Zasady Canfielda

Raz na jakiś czas masz okazję przeskoczyć z miejsca, w którym jesteś teraz, do tego, w którym zawsze chciałeś być. Ta książka stanowi taką właśnie okazję. To twój czas. Doskonała praca fantastycznego lidera.
ROBIN SHARMA
autor bestsellera Mnich, który sprzedał swoje ferrari

Sukces nie polega na właściwym robieniu pięciu tysięcy różnych rzeczy, ale na zrobieniu właściwej rzeczy pięć tysięcy razy. Właśnie o tym pisze w niniejszej książce Darren Hardy – o warunkach powodzenia i uczynieniu z nich części codzienności. Dzięki temu bowiem osiąga się długotrwałe spełnienie (…) Pamiętaj, że odniesienie sukcesu jest proste. Wystarczy robić właściwe rzeczy – dzień po dniu – by doświadczyć najlepszego, co życie ma do zaoferowania.
TONY ROBBINS
przedsiębiorca, pisarz i ekspert w dziedzinie produktywności

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!