You are currently viewing Elementarz małego informatyka 1 Podręcznik z płytą CD Ewelina Sęk, Anna Stankiewicz-Chatys

Elementarz małego informatyka 1 Podręcznik z płytą CD Ewelina Sęk, Anna Stankiewicz-Chatys

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Elementarz małego informatyka 1 Podręcznik z płytą CD Ewelina Sęk, Anna Stankiewicz-Chatys

Elementarz małego informatyka 1 Podręcznik z płytą CD Ewelina Sęk, Anna Stankiewicz-Chatys

Elementarz małego informatyka pomaga uczniowi rozwijać umiejętności: mówienia, czytania, pisania oraz liczenia, a także umożliwia im utrwalanie wiedzy zdobywanej na zajęciach edukacji wczesnoszkolnej. Odbywa się to poprzez wykonywanie ćwiczeń ortograficznych, prostych obliczeń matematycznych, ćwiczeń związanych tematycznie z bezpieczeństwem, zachowaniem zdrowia, ochroną środowiska itp. Ponadto podręcznik obfituje w kolorowe ilustracje, które zachęcają dzieci do nauki oraz stymulują doskonalenie sprawności manualnej i wrażliwości plastycznej. Dzieci uczą się korzystać z programów Paint i WORD w sposób, który jest dla nich interesującą zabawą.

Elementarz przeznaczony jest dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z komputerem. Zawiera podstawowe informacje teoretyczne oraz ćwiczenia, które rozwijają umiejętności zdobyte podczas zajęć.

Płyta CD obfituje w gry i łamigłówki komputerowe oraz w bardzo oryginalne ćwiczenia, które poprzez zabawę pomagają dzieciom nabywać sprawności w używaniu myszy i klawiatury komputerowej.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!