Emelemomania 212x300 - Emelemomania Piotr SmałaEmelemomania Piotr Smała

DLACZEGO POWINIENEŚ KUPIĆ „EMELEMOMANIĘ”?

Napisał tą książkę „człowiek-instytucja” – już samo to powinno wystarczyć…
Piotr ma doświadczenie na dosłownie wszystkich polach, jeżeli idzie o zarabianie pieniędzy. Jest praktykiem i poznał pracę dla dużej światowej korporacji, w małej rodzinnej firmie, zarabiał jako wokalista, grając duże koncerty plenerowe, jak również śpiewając na ulicy przez kilkanaście miesięcy. Piotr prowadził własną jednoosobową działalność gospodarczą, pracował w firmach internetowych, a co najważniejsze: zakosztował smacznych owoców dochodu pasywnego – otrzymuje tantiemy muzyczne, literackie oraz “pieniądze pasywne” z firmy MLM, z którą aktualnie współpracuje.
Jest to bardzo praktyczna książka, ponieważ „nie wydumana”, tylko naturalistycznie prawdziwa! Piotr odsłania karty z jego własnego życia, często mówi bez ogródek o rzeczach, o których wielu nawet by
nie wspomniało…
Jest to współczesny elementarz wiedzy podanej od praktyka. Każdy, kto chce spróbować swoich sił w branży MLM, musi tę książkę przeczytać. Piotr określa działanie w network marketingu mianem „Uniwersytetu Życia”.
Piotr na przykładzie firmy, z którą współpracuje, udziela konkretnych lekcji, wskazówek, które sam z korzyścią dla siebie będziesz mógł zastosować we własnym biznesie MLM!

Dodaj komentarz