ÉRIC BARATAY KOCIE SPRAWY KOTY TWORZĄ SWOJĄ HISTORIĘ

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - ÉRIC BARATAY KOCIE SPRAWY KOTY TWORZĄ SWOJĄ HISTORIĘ

ÉRIC BARATAY KOCIE SPRAWY KOTY TWORZĄ SWOJĄ HISTORIĘ
Kocie sprawy – koty tworzą swoją historię to książka, która rzuca wyzwanie stereotypowemu obrazowi kotów. Éric Baratay, autor tej fascynującej lektury, zainspirowany świadectwami pisanych przez ostatnie trzy stulecia, odkrywa przed nami niezwykłe światy postrzegania, emocji i doznań kota.
Już od wieków koty były uważane za niezależne, nieprzewidywalne i tajemnicze istoty. Jednakże, czy na pewno tak jest? Baratay zdecydowanie temu zaprzecza i pragnie nam udowodnić, jak niesprawiedliwe jest to uproszczenie. Wnikający w kocie umysły autor ukazuje nam, jak koty postrzegają świat, jak doznają emocji, jakie są ich wrażliwości i charakter, jak ekspresyjnie wyrażają swoje ciała oraz jak interakcjonują z otoczeniem, innymi zwierzętami i ludźmi.
Książka Érica Barataya to również podróż przez ewolucję naszych relacji z kotami. Odkąd je poznaliśmy, wiele się zmieniło. Autor bacznie obserwuje, jak koty przystosowują się do różnych środowisk, a jednocześnie potrafią kreować oryginalną i zmieniającą się w czasie kulturę. To niesamowite jak koty, przez ostatnie trzy stulecia, odmieniają nasze życie i jednocześnie same zmieniają się wraz z nami.
Podążając za tezami autora, musimy porzucić przekonanie o niezmienności natury kota. Zamiast tego, otworzyć się na to, jak koty kreują swoją własną historię. Ta książka jest niezbędnym przewodnikiem dla wszystkich miłośników kotów, którzy pragną zgłębić ich oszałamiający świat. Przekonaj się sam, jak koty tworzą swoją historię!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!