Etyka Karty pracy Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe Marcin Krupa Grzegorz Wiończyk Katarzyna Myrcik

CENA KSIAZKI 300x150 - Etyka Karty pracy Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe	Marcin Krupa Grzegorz Wiończyk Katarzyna Myrcik

Etyka Karty pracy Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe Marcin Krupa Grzegorz Wiończyk Katarzyna Myrcik

Wydawnictwo Operon prezentuje pozycje „Etyka. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe” autorstwa Katarzyny Myrcik, Grzegorza Wiończyka i Marcina Krupy.

Treści zawarte w książce zostały opracowane zgodnie z wymogami aktualnej podstawy programowej nauczania etyki na etapie szkół ponadpodstawowych i przedstawione w przystępny dla młodzieży sposób. Zeszyt ćwiczeń to dodatek do pracy z podręcznikiem, uzupełnia treści w nim zawarte o praktyczne zadania do wykonania umożliwiające uczniowi zastosowanie zdobytej wiedzy teoretycznej w praktyce. Przejrzysta, czytelna struktura książki ułatwia korzystanie z publikacji.

Karty pracy zostały przygotowane w taki sposób, by można było je oderwać, uzupełnić i wpiąć w skoroszyt. Zeszyt jest podzielony tematycznie na 14 rozdziałów. Książka zawiera różnorodne ćwiczenia. Część z nich bezpośrednio nawiązuje do materiału omawianego w podręczniku, umożliwia to powtórzenie i utrwalenie poznanych wiadomości. Publikacja zawiera również zadania, które wymagają od uczniów głębokiej refleksji, zastanowienia się nad poważnymi problemami. Książka zawiera też fragmenty z literatury. Dzięki pytaniom do tekstu uczniowie mogą doskonalić umiejętność czytania ze zrozumieniem, wyszukiwania i selekcjonowania informacji.

Zeszyt ucznia pozwala młodzieży dopasować tempo pracy do swoich możliwości poznawczych i mądrze gospodarować czasem przeznaczonym na naukę.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!