Extinguish The Heat Runda szósta Katarzyna Barlińska vel P.S. HERYTIERA – „Pizgacz”

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Extinguish The Heat Runda szósta Katarzyna Barlińska vel P.S. HERYTIERA - "Pizgacz"

Extinguish The Heat Runda szósta Katarzyna Barlińska vel P.S. HERYTIERA – „Pizgacz”
Przeżyliśmy wiele błędów, które teraz musimy naprawić. Książka „Extinguish The Heat Runda szósta Katarzyna Barlińska vel P.S. HERYTIERA – 'Pizgacz'” przenosi nas w świat chaosu i tajemnic, gdzie jedyną nadzieją na oczyszczenie jest odważne stawienie czoła przeszłości.
Victoria Clark nie chciała wracać do miejsca, gdzie zostawiła wszystko, co kochała. Ale los postawił ją przed trudnym wyborem. Musi stawić czoła prawdzie o swojej rodzinie i ojcu, który przez lata obserwował jej każdy ruch. Teraz jednak ma przy sobie brata i oddanych przyjaciół, a także Nathaniela Sheya – chłopaka, który odważył się biec za nią, gotowy stanąć u jej boku w najtrudniejszych chwilach.
Uczucia, które przez lata były tłumione, wciąż płoną w naszym wnętrzu. Ta namiętność, ukryta pod popiołem, czeka na właściwy moment, aby rozpalić się jeszcze silniejszym płomieniem. Może to być lekarstwo na wszelkie kłamstwa i grzechy, które zniszczyły nasze życia. Ale uwaga, bo ta moc może również zranić tych, którzy zbyt blisko do niej zbliżają. Victoria już wie, że nic nie będzie takie samo, ale zdecydowana jest odkryć prawdę, choć niekoniecznie przyniesie jej ukojenie. Bo wszystkie grzechy w końcu muszą wyjść na jaw. Czy grzesznicy zasługują na rozgrzeszenie?
Nie zamykaj oczu przed światem, nawet jeśli rani. To czas na odkrycie prawdy i naprawę przeszłości. Przez ból i chaos możemy odnaleźć drogę do prawdziwego przebaczenia i uzdrowienia naszych dusz.
„Pizgacz” to hipnotyzująca opowieść o walce z przeszłością, która nie daje nam spokoju. Ta książka wciągnie Cię w wir emocji i sprawi, że nie będziesz mogła oderwać się od jej stron. Przeżyj tę podróż razem z bohaterami i odkryj, jak ważne jest odnalezienie swojej prawdziwej tożsamości i stawienie czoła prawdzie, niezależnie od konsekwencji.
Czy jesteś gotowa na tę niesamowitą podróż? Przełam strach, otwórz umysł i przygotuj się na kufer emocji, jakie ta książka przynosi. Extinguish The Heat Runda szósta Katarzyna Barlińska vel P.S. HERYTIERA – „Pizgacz” czeka na Ciebie!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!