You are currently viewing Fairy Tail Tom 42 Hiro Mashima

Fairy Tail Tom 42 Hiro Mashima

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Fairy Tail Tom 42 Hiro Mashima

Fairy Tail Tom 42 Hiro Mashima
„Czy marzysz o pozbyciu się straszydła, które terroryzuje twoje miasto? Jeśli tak, to koniecznie wynajmij maga z potężnej gildii Fairy Tail! Ta grupa bohaterów zasłynęła z bycia obrońcami dobra, chociaż ich nieprawdopodobne przygody czasem wzbudzają kontrowersje. Jednak to nie przeszkadza Lucy, która nie wyobraża sobie życia poza tym zaufanym zespołem.
Lucy również jest magiem, ale jej umiejętności nie polegają na rzucaniu piorunami czy tańczeniu z wilkami. Ona zbiera klucze, które otwierają bramy do innego wymiaru, skąd może przywoływać gwiezdnych duchów. Dzięki nim posiada niezwykłą moc, którą potrafi kontrolować. Pewnego dnia Lucy zostaje uratowana przez Natsu Dragneela – maga z Fairy Tail, który obiecuje zabrać ją do ich siedziby. Choć rzeczywistość różni się od wyobrażeń dziewczyny, teraz nie ma odwrotu. Jej niesamowita podróż w świat magii, miecza i niezwykłych wróżek właśnie się rozpoczyna…
Przesiąknięta magią i tajemnicami, ta książka Fairy Tail Tom 42 autorstwa Hiro Mashima to idealna lektura dla wszystkich fanów fantastyki. Przenieś się do fascynującego świata, w którym zwykli ludzie stają się bohaterami i dowiedz się, jak Lucy zdobywa nowych sojuszników, pokonuje przeciwności losu i odkrywa prawdziwą moc, jaką skrywa w sobie. Czy uda jej się pokonać krwiożerczą bestię? Czy odnajdzie swoje miejsce w gildii Fairy Tail? Przekonaj się sam i zanurz się w przygodach, które Cię porwą!”

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!