You are currently viewing Fantastyczna siódemka Błękitny koliber Tom 1bMarcin Draniczarek

Fantastyczna siódemka Błękitny koliber Tom 1bMarcin Draniczarek

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Fantastyczna siódemka Błękitny koliber Tom 1bMarcin Draniczarek

Fantastyczna siódemka Błękitny koliber Tom 1bMarcin Draniczarek
Odkryj magię przygody i tajemnic w fascynującym świecie serii „Błękitny Koliber” autorstwa Marcina Draniczarka!
Przenieś się do niezwykłej Akademii Miraculorum razem z niezwykłą bohaterką, Natalią Collins. Kiedy tajemniczy błękitny koliber zjawia się w jej domu z zaproszeniem do szkoły, dziewczynka nie wahając się ani chwili, decyduje się na wielką niewiadomą. Wraz z nowymi przyjaciółmi i odkrywając zasady panujące w Akademii, Natalia wkracza w świat pełen niezwykłych przygód.
Jednak szybko okazuje się, że wokół niej zaczynają dziać się tajemnicze i zaskakujące rzeczy. Każdego dnia Natalka odnajduje przy swoim łóżku zagadkowe piórko, które prowadzi ją do tajemniczych wiadomości. W celu rozwiązania enigmatycznych zagadek, nasza bohaterka angażuje swoich nowych towarzyszy, tworząc niesamowitą grupę przyjaciół – Fantastyczną Siódemkę. Przyjaciele stają w obliczu spisku i muszą wspólnie odkryć ukryte niebezpieczeństwo czające się w podziemiach Akademii.
Czy przyjaźń i determinacja będą w stanie przetrwać konfrontację z mrocznymi siłami, które skrywają się w murach szkoły? Czy ktoś z członków Siódemki jest szpiegiem, czy może mają do czynienia z czymś jeszcze bardziej niebezpiecznym?
Zanurz się w tej niesamowitej opowieści o przyjaźni, pełnej zagadek i humoru. „Błękitny Koliber: Tom 1b” to idealna lektura dla wszystkich, którzy pragną odnaleźć klucz do rozwikłania każdej zagadki. Przygotuj się na niezapomniane przygody, które poruszą Twoją wyobraźnię i zachwycą Cię na każdej stronie!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!