FIFA mafia. Brudne interesy w światowym futbolu – Thomas Kistner

FIFA mafia. Brudne interesy w światowym futbolu 204x300 - FIFA mafia. Brudne interesy w światowym futbolu - Thomas KistnerBrudne interesy w światowym futbolu.

Podejrzewaliśmy, że prawa do organizacji mundialu się nie wygrywa, tylko kupuje, a dziesiątki skorumpowanych działaczy bezkarnie napychają sobie kieszenie milionowymi łapówkami.
Teraz mamy pewność.

Rzeczywistość FIFA dalece wykracza jednak poza najgorszy koszmar, jaki tylko mógł nam się przyśnić. Ich nie obowiązuje prawo ani żadne zasady. Są bezkarni. I bezwzględni. W starciu z FIFA organy każdego, bez wyjątku, państwa okazują się bezradne. 

Czy jesteś gotowy, aby poznać prawdę?

Kicker: Imponująca książka. Bezlitośnie obnażone brudne interesy FIFA. Każda strona na bardzo długo pozostaje w pamięci.

Druzgocący obraz. FIFA przywłaszczyła sobie sport, który należał do nas wszystkich.
Suddeutsche Zeitung.

Jedna odpowiedź do “FIFA mafia. Brudne interesy w światowym futbolu – Thomas Kistner”

  1. Każdy kto interesuje się piłką nożną niby wie o przekrętach, które są niemal codziennością. Ale mimo wszystko lektura tej książki wstrząsnęła mną porządnie! W głowie się nie mieści, co ci faceci z FIFA mają na sumieniu. Okazuje się jednak, że chyba mało komu to przeszkadza. Ważniejsza jest kasa i oglądaniu meczów, które powoli się stają kompletnym cyrkiem a nie sportem! Polecam!

Leave a Reply