fitREWOLUCJA - fitREWOLUCJA w 4 krokach. Trening, dieta, moda, relaks Magdalena Derewecka Kasia Dziurska  Paulina Kuczyńska Sylwia Nowak Ada PalkafitREWOLUCJA w 4 krokach. Trening, dieta, moda, relaks Magdalena Derewecka Kasia Dziurska  Paulina Kuczyńska Sylwia Nowak Ada Palka 

Oto 4 kroki, które dzielą Cię od realizacji marzeń.

Chcesz mieć sylwetkę jak gwiazda fitness? Być wysportowana jak trenerka? Jeść zdrowo jak fitblogerka? A może wystarczy Ci, że poczujesz się lepiej ze sobą? Wszystkie te cele zrealizujesz dzięki fit rewolucji.

Trenerki: Kasia Dziurska, Ada Palka i Paulina Kuczyńska oraz kochająca aktywny styl życia aktorka Sylwia Nowak podzieliły się swoimi sposobami na piękną sylwetkę – pokazały kalendarze i przedstawiły ulubione treningi, zdradziły jadłospis i podzieliły się sprawdzonymi przepisami.

Pamiętaj – każda z nich też kiedyś zaczynała. Teraz Twoja kolej.

  • Jaki masz typ sylwetki i jaki trening jest dla Ciebie najlepszy?
  • Jak ćwiczyć żeby schudnąć, a jak, żeby mieć płaski brzuch?
  • Jak sprawdzić, czy jesteś uzależniona od cukru?
  • Jak bezpiecznie przeprowadzić detoks?
  • Jak przestać się stresować?

W tym poradniku znajdziesz odpowiedzi. Te informacje, a także piękne zdjęcia ze specjalnej sesji, to Twoja inspiracja na każdy dzień tygodnia. Jesteś na najlepszej drodze do prawdziwej fit rewolucji. Nie będzie łatwo, ale z tą książką – dużo łatwiej, niż Ci się wydaje!

Leave a Reply