Five Nights at Freddy’s. The Ultimate Guide. Oficjalny przewodnik po bestellerowej serii gier Cawthon Scott

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Five Nights at Freddy's. The Ultimate Guide. Oficjalny przewodnik po bestellerowej serii gier Cawthon Scott

Five Nights at Freddy’s. The Ultimate Guide. Oficjalny przewodnik po bestellerowej serii gier Cawthon Scott

Mrożąca krew w żyłach gra Five Nights at Freddy’s pojawiła się w sierpniu 2014 roku. Od tego czasu zdobyła rzesze wiernych fanów, którzy z zapartym tchem śledzą niepokojące wypadki rozgrywające się  w ciemnych zakątkach Freddy’s Fazbear Pizza. 

Teraz w ich ręce trafia przewodnik wypełniony informacjami i teoriami dotyczącymi gry, a  także ciekawostkami i wskazówkami, które pomogą rozszyfrować mroczne sekrety kryjące się za uśmiechniętą twarzą Freddy’ego i innych animatroników z Fazbear Entertainment. Krążąc po zakamarkach opuszczonej pizzerii, gracze odkryją ważne miejsca i animatroniczne ścieżki, dowiedzą się, jak działają poszczególne elementy gry i jak uruchomić wyjątkowe zdarzenia. Kompendium zostało wzbogacone o obszerny spis animatroników i treści z archiwum, dzięki czemu fani będą mogli sprawdzić u źródła własne teorie. Z tym przewodnikiem pokręcony świat Five Nights at Freddy’s nie będzie miał przed tobą tajemnic!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!