Fizyka 3 Karty pracy Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe Anna Dobosz

CENA KSIAZKI 300x150 - Fizyka 3 Karty pracy Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe	Anna Dobosz

Fizyka 3 Karty pracy Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe Anna Dobosz

Fizyka jest wszędzie wokół nas. Umożliwia nam obserwowanie tak pięknych zjawisk, jak zorza polarna z okładki zestawu „Fizyka 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe”. Jest to pozycja, która umożliwia uczniom sprawdzenie zdobytej wiedzy teoretycznej w praktyce. Ze względu na ścisły charakter tego przedmiotu regularne wykonywanie zadań i ćwiczeń obliczeniowych jest niezbędne do dobrego przyswojenia informacji oraz osiągnięcia pozytywnych wyników w szkole.

Karty pracy „Fizyka 3” stanowią uzupełnienie podręcznika tej samej serii i są kompatybilne z omawianymi w nim tematami. Składają się one na 5 głównych zagadnień:

prąd elektryczny,
magnetyzm, czyli zjawiska związane z polem magnetycznym,
fale i optyka, związane ze zrozumieniem mechaniki światła,
fizyka atomowa,
fizyka jądrowa – ze względu na jej rosnące znaczenie w dzisiejszym świecie każdy młody człowiek powinien mieć podstawową wiedzę na jej temat.
Wygodny układ kart pracy pozwala na pracę zarówno w klasie, jak i po skończonych lekcjach. Posiada gotowe dziurki, dzięki czemu kartki po wyrwaniu i oddaniu nauczycielowi mogą zostać umieszczone w skoroszycie.

Pozycja „Fizyka 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe” została stworzona dla Wydawnictwa Pedagogicznego Operon przez Annę Dobosz – doświadczoną autorkę licznych kart pracy i zeszytów ćwiczeń z tego przedmiotu. Stanowi uzupełnienie podręcznika „Fizyka 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych” autorstwa Adama Ogazy.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!