Fotografia z duszą Alessandra Cave

TANIA KSIAŻKA! INFORMACJE O PROMOCJACH, KSIĄŻKACH DNIA, WYPRZEDAŻACH WPROST NA EMAILA! ZAPISZ SIĘ!Akceptuję politykę prywatności

Fotografia z dusza 257x300 - Fotografia z duszą	Alessandra CaveFotografia z duszą Alessandra Cave

Książka jest przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą i lubią fotografować. Skończ z nudnymi zdjęciami! To wspaniała i piękna książka dla każdego miłośnika fotografii.

Bez względu na to czy jesteś aspirującym fotografem artystą, kreatywna matką, czy blogerem, z przyjemnością poszerzysz swoje rozumienie tematu za pomocą 44 wyjątkowych i refleksyjnych ćwiczeń, które pozwolą ci lepiej zrozumieć zagadnienia techniczne i pogłębić ekspresję artystyczną.

Książka uczy skutecznych metod fotografii i podejścia typowego dla fotografii dziennikarskiej. Wprowadzając do ćwiczeń elementy emocjonalne i kontemplacyjne, skupiające się na indywidualnej eksploracji i przekazie autobiograficznym, nauczysz się tworzyć obrazy przepełnione duszą, które umożliwią ci lepszy kontakt z odbiorcami zdjęć, bez względu na to, czy będą nimi twoi przyjaciele i rodzina, profesjonaliści z branży, czy też czytelnicy twojego bloga lub strony internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.