Fotokast w fotografii ślubnej Techniki łączenia fotografii i filmu Jennifer Bebb

Fotokast w fotografii ślubnej Techniki łączenia fotografii i filmu Jennifer Bebb

Nie tylko statyczne ujęcia!
Film i fotografia ? mezalians? Ależ nie ? związek doskonały! To wspaniały mariaż obrazów, barw, głosów, muzyki, ujęcie na płynący welon, drżenie palców; to toasty i wzruszenie w głosie świadka. Amalgamat fotografii cyfrowej z klipami wideo i nagraniami dźwiękowymi może być dla klientów czymś więcej niż tradycyjną garścią statycznych migawek z najważniejszego dnia w ich życiu. To znakomity sposób, by przeżyć ów dzień jeszcze raz, i jeszcze? za każdym razem doświadczając go i odkrywając na nowo.

Stwórz bezcenną pamiątkę dla swoich klientów. Opowiedzą o niej przyjaciołom? a twoje studio przeżyje prawdziwe oblężenie!
Jennifer Bebb, należąca do pierwszej dziesiątki fotografów ślubnych na świecie, prezentuje przepis na tworzenie multimedialnych reportaży ślubnych.

?Dobierz właściwy sprzęt fotograficzny, nagraniowy i akcesoria dodatkowe.
?Poznaj tajniki poprawnego rozmieszczania mikrofonów, aparatów i kamer według przygotowanego wcześniej planu.
?Wykorzystaj różne programy do edycji i montażu: iMovie, Final Cut Pro, Adobe Premiere, i inne.
?Naucz się edytować filmy oraz łączyć je z fotografiami, nagraniami dźwiękowymi i podkładem muzycznym.
?Przygotuj gotowy projekt do nagrania na płytę DVD i opublikowania w internecie.

Na dołączonej płycie DVD znajdziesz przykłady wspaniałych efektów, jakie można uzyskać dzięki umiejętnemu połączeniu filmu i fotografii.
Jennifer Bebb wraz z mężem prowadzi firmę Bebb Studios. W 2007 roku redakcja magazynu ?American Photo? zaliczyła firmę Jenn i Steve?a do 10 najlepszych ślubnych studiów fotograficznych. Oprócz świetnie działającego studia w kanadyjskim Vancouver, państwo Bebb każdego roku prowadzą seminaria dla adeptów fotografii ślubnej, a niedawno opublikowali pierwszą instruktażową płytę DVD poświęconą multimedialnym reportażom, zatytułowaną Fusion Is Now.

Leave a Reply