Francuski szyk Zostań własną stylistką 200x300 - Francuski szyk! Zostań własną stylistką - Thomas Isabelle, Veysset FrédériqueFrédérique Veysset prowadzi blog Fredisblog. To kronika spotkań fotografki z miastem i światem mody. Pracuje dla największych magazynów – „Vanity Fair”, „Allure”, „Grazia”, „Madame Figaro”.
Isabelle Thomas jest stylistką i dziennikarką. Założyła wpływowy blog Mode Personnel(le) – przewodnik po stylach i poradnik dla kobiet, które bawią się własnym ubiorem. Doradza firmom z branży modowej i świadczy usługi osobistej stylistki.
W książce doświadczone projektantki wprowadzają nas do świata mody. Autorki polemizują ze stereotypami i doradzają, jak wypracować swój własny, nieskrępowany niczym styl.

  • Czy koniecznie trzeba podążać za modą, by mieć styl?
  • Czy „mała czarna” jest niezbędnym elementem garderoby?
  • Czy skarpetki i sandały to niezgrana para?
  • Jak pielęgnować ulubioną skórzaną kurtkę?
  • Jakie rzeczy bez wahania można pożyczać z męskiej szafy?
  • I wreszcie czym jest ten french touch, którego wszyscy tak bardzo zazdroszczą Francuzkom?

Veysset i Thomas zasięgają opinii ekspertów: projektantów, producentów biżuterii, właścicieli paryskich butików, historyków mody. Francuski szyk… skrojony jest na miarę każdej torebki. To praktyczny poradnik i zarazem ekskluzywny album wzbogacony profesjonalnymi fotografiami i wywiadami z najciekawszymi osobistościami współczesnej branży modowej we Francji.
Uwaga: Na deser autorki serwują subiektywny przewodnik po paryskich butikach.

Leave a Reply