You are currently viewing Funny Short Stories Angielski w anegdotach Gajek Greg Wiśniewska Alicja Kamont Anna

Funny Short Stories Angielski w anegdotach Gajek Greg Wiśniewska Alicja Kamont Anna

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Funny Short Stories Angielski w anegdotach Gajek Greg Wiśniewska Alicja Kamont Anna

Funny Short Stories Angielski w anegdotach Gajek Greg Wiśniewska Alicja Kamont Anna
Odkryj niezwykłą metodę nauki angielskiego – Angielski w anegdotach: Celebrities! Ta książka to połączenie fascynujących historii i interaktywnych ćwiczeń, które sprawią, że nauka języka stanie się prawdziwą przyjemnością.
Podczas czytania tych interesujących anegdot, będziesz naturalnie przyswajać nowe słownictwo, leksykalno-gramatyczne konstrukcje oraz doskonalić umiejętność czytania ze zrozumieniem. Nie musisz martwić się o trudniejsze słowa – ich tłumaczenia znajdziesz na marginesach, co pozwoli ci poznać ich znaczenie bez konieczności odrywania się od książki. Ponadto, na końcu książki znajduje się klucz odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń.
Angielski w anegdotach to idealne połączenie rozrywki i nauki. W tej książce poznasz 50 intrygujących historii z życia celebrytów, a jednocześnie będziesz rozwijać swoje umiejętności językowe na poziomie A2-B1. Co więcej, rozwiążesz aż 150 różnorodnych ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych, które pomogą ci utrwalenie zdobytej wiedzy.
Sięgnij po Angielski w anegdotach i pozwól sobie na fascynującą podróż, w trakcie której zdobędziesz pewność siebie oraz umiejętności językowe, które przydadzą ci się w wielu sytuacjach. Przekonaj się sam, jak nauka angielskiego może być interesująca i inspirująca!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!