You are currently viewing Gaslighting Odzyskanie równowagi po doświadczeniu przemocy emocjonalnej Amy Marlow-MaCoy, LPC

Gaslighting Odzyskanie równowagi po doświadczeniu przemocy emocjonalnej Amy Marlow-MaCoy, LPC

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Gaslighting Odzyskanie równowagi po doświadczeniu przemocy emocjonalnej Amy Marlow-MaCoy, LPC

Gaslighting Odzyskanie równowagi po doświadczeniu przemocy emocjonalnej Amy Marlow-MaCoy, LPC
Wylecz się z gaslightingu już dziś! Przemoc emocjonalna to podstępna i wyrafinowana forma znęcania się nad innymi. Jednak jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Poznaj niezwykłą książkę “Gaslighting: Odzyskanie równowagi po doświadczeniu przemocy emocjonalnej” autorstwa Amy Marlow-MaCoy, LPC.
Ta niesamowita lektura to pełne wyczerpujących informacji źródło dla tych, którzy byli ofiarami tego podstępnego nadużycia. Jeśli doświadczasz gaslightingu, ta książka pomoże Ci wrócić do równowagi. Pomoże Ci odzyskać pewność siebie i nauczy Cię, jak uzdrowić swoje relacje oraz budować nowe – silniejsze i bardziej zdrowe. Zrozumiesz, że przemoc emocjonalna została na Tobie wymierzona i nauczysz się stać na solidnym fundamencie równowagi psychicznej.
Z “Gaslighting: Odzyskanie równowagi po doświadczeniu przemocy emocjonalnej” otrzymasz liczne wyjaśnienia, porady, afirmacje, codzienne zapiski, wizualizacje i interaktywne ćwiczenia, które pomogą Ci przeprowadzić dogłębną introspekcję. Odbudujesz swoje poczucie własnej wartości. Nie tylko zrozumiesz, co składa się na zdrową relację, ale także poznasz metody, jak o nią dbać. A także, dowiesz się, jak przeciwdziałać zachowaniom związanym z gaslightingiem.
Dzięki tej książce:
– Zrozumiesz, czym jest gaslighting i kim jest gaslighter.
– Łatwiej przyjmiesz do wiadomości fakty, które były wcześniej zakłamywane.
– Wzmocnisz swoje poczucie własnej wartości i pewność siebie.
– Nauczysz się określać granice i bronić swoich praw.
– Dowiesz się, jak budować i pielęgnować zdrowe relacje oparte na szacunku i równowadze.
Nie pozwól, aby ktoś dłużej manipulował Tobą i zdobądź kontrolę nad swoim życiem! Przeczytaj “Gaslighting: Odzyskanie równowagi po doświadczeniu przemocy emocjonalnej” i zacznij swoją drogę ku pełnemu uzdrowieniu już teraz!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!