Gdy kota nie ma, myszy harcują Charles Bukowski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Gdy kota nie ma, myszy harcują Charles Bukowski

Gdy kota nie ma, myszy harcują Charles Bukowski
Zapraszamy do poznania niezwykłej książki „Gdy kota nie ma, myszy harcują” autorstwa legendarnego Charlesa Bukowskiego, która dostępna jest teraz w nowym, wyjątkowym wydaniu!
W tej niezwykłej publikacji, która powstała pod koniec życia pisarza, Bukowski postanowił podzielić się z nami swoimi najgłębszymi myślami i refleksjami. Wiedząc, że jego dni są policzone, postanowił spisywać codzienne wydarzenia, dzielić się spostrzeżeniami na temat swojego życia i pisarstwa, a także poruszać ważne społeczne i egzystencjalne kwestie.
Jest to niezwykłe świadectwo „boksowania się ze śmiercią”, jak to sam określał. Jego słowa są szczere, bezpośrednie i całkowicie wolne, ponieważ nie ma już żadnych ograniczeń ani konieczności. To prawdziwa perełka literacka, która pozwoli Ci spojrzeć na świat z perspektywy człowieka, który zbliża się do końca swojej drogi.
Nie możemy zapomnieć o znakomitych rysunkach, które towarzyszą tekstu, stworzonych przez Roberta Crumba, znanego amerykańskiego twórcę komiksów. Sam Crumb wspominał Bukowskiego jako trudnego człowieka, ale na papierze jego słowa nabierają zupełnie nowego wymiaru, zachwycając czytelników swoją autentycznością i siłą oddziaływania.
Jeśli jesteś miłośnikiem literatury pełnej prawdziwości, emocji i wyjątkowości, ta książka jest dla Ciebie! Odkryj niezwykłe dzieło Charlesa Bukowskiego już teraz i doświadcz fascynującej podróży przez jego ostatnie dni, która na zawsze zmieni Twój sposób postrzegania świata.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!