Generacja Z – Jonar Nader

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Generacja Z - Jonar Nader

Generacja Z 209x300 - Generacja Z - Jonar NaderThriller o nowej generacji terroryzmu. Dotychczasowa wojna z terroryzmem to dziecinna zabawa. Zbliża się chwila, gdy terroryści wypowiedzą prawdziwą wojnę. To już nie fanatycy opętani obłędną ideą. To nowa generacja wyrafinowanych terrorystów, których celem jest władza absolutna. Pozostawią po sobie ślad, jakiego nie udało się odcisnąć żadnemu dyktatorowi. I żaden zespół ekspertów ani żaden rząd nie będzie w stanie przewidzieć takiego scenariusza…
To porażająco wiarygodna wizja, jakiej najbardziej przenikliwi nie wyobrażali sobie w najgorszych snach. Nader ujawnia tajemnicę broni genetycznej, która zdaniem ekspertów już może istnieć (patrz: Newsweek Polska 18.09.2005). To broń groźniejsza niż broń masowej zagłady – to broń zagłady indywidualnej. Pozwala zabić tylko wybraną ofiarę. Może być wykorzystana przeciwko terrorystom. Ale i przez terrorystów.
Nauka, technologia i natura ludzka są twórcze i potężne, ale tworzą także śmiercionośną kombinację. Szefowie wywiadów, wojskowi i naukowcy są zgodni: scenariusz Nadera może stać się rzeczywistością. Czy najnowsze technologie ocalą nas, czy staną się przyczyną naszej zagłady? Czy będzie to punkt zwrotny przyszłości całego rodzaju ludzkiego?

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. leita

    Dobra rozrywka, szybkie czytadło.

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!