Geografia 3 Karty pracy Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe Małgorzata Ziarnowska

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Geografia 3 Karty pracy Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe	Małgorzata Ziarnowska

Geografia 3 Karty pracy Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe Małgorzata Ziarnowska

„Geografia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe” wydawnictwa Operon to zbiór zadań pozwalający na utrwalenie wiedzy, którą uczeń przyswoił podczas lekcji. Geografia to nauka ścisła, a dokładne jej zrozumienie wymaga wykonywania zadań.

Pełne zrozumienie przedmiotów przyrodniczych, między innymi geografii, wymaga zdobycia wiedzy teoretycznej, a później wykorzystania jej w praktyce. Rozwiązywanie problemów z zeszytów ćwiczeń to nic innego jak właśnie praktyka.

Zadania umieszczone w „Kartach pracy” udowadniają, że nawet tak skomplikowana nauka jak geografia nie musi być trudna. Zadania nawiązują do sytuacji z życia, co pomaga lepiej uzmysłowić uczniowi specyfikę przedmiotu, a wyważony poziom trudności pozwala na systematyczny progres.

Rzetelne wykonanie wszystkich ćwiczeń to gwarancja zrozumienia w pełni geografii w zakresie podstawowym. Zdobywanie wiedzy z podręcznika połączone z rozwiązywaniem zadań zapewnia rozwój na dwóch frontach. Daje to kompleksowe spojrzenie na świat geografii oraz zrozumienie zachodzących w niej zjawisk. Pozwoli to na osiągnięcie sukcesów na dowolnym egzaminie z tego przedmiotu.

„Geografia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe” to publikacja autorstwa Małgorzaty Ziarnowskiej. Książka wydana została przez wiodące w Polsce wydawnictwo Operon. Znane jest ono z najwyższej jakości treści oraz skutecznego sposobu przekazywania wiedzy.

Karty pracy są uzupełnieniem podręcznika “Geografia 3. Zakres podstawowy”. Wydawnictwo Operon przygotowało również ćwiczenia dla uczniów szkół specjalistycznych: “Geografia 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia”.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!