Girl Online - Girl Online - Zoe SuggFani Zoe Sugg, czyli Zoelli, znają tę uroczą i szaloną Brytyjkę z life style’owego i modowego bloga oraz kanału w serwisie YouTube. Zoella pisała opowiadania już od najmłodszych lat. Dziś jej blogi śledzą rzesze fanów, autorski kanał YouTube subskrybują miliony użytkowników, a pierwsza książka Girl Online okazała się wielkim sukcesem, zyskując status najszybciej sprzedającego się debiutu.

Życie nastolatka nie jest łatwe. Nauka w szkole, obowiązki domowe, ciągłe pytania dorosłych o plany na przyszłość…Młody człowiek nie ma lekko! Doskonale wie o tym także Zoe Sugg, która w swojej debiutanckiej powieści „Girl Online” opisuje w zabawny i poruszający sposób problemy współczesnych nastolatków.
Pod nickiem Girl Online Penny dzieli się na blogu najskrytszymi myślami o przyjaźni, chłopcach, szkolnych dramatach, swojej szalonej rodzince i atakach paniki, które skutecznie komplikują jej życie.

Kiedy sprawy osobiste Penny przybierają naprawdę zły obrót, rodzice zabierają ją do Nowego Jorku. Tam Penny poznaje Noah – przystojnego gitarzystę. Zaczyna się w nim zakochiwać, co szczegółowo opisuje na swoim blogu.
Ale Noah też ma pewien sekret. Sekret, który może doprowadzić do ujawnienia tożsamości Girl Online i bezpowrotnie zniszczyć
największą przyjaźń Penny.

„Marzyłam, żeby napisać książkę i nie mogę uwierzyć, że to marzenie się spełniło. Girl Online to moja pierwsza powieść i ogromnie się cieszę, że ją przeczytacie!”
Zoe

One thought on “Girl Online – Zoe Sugg

Leave a Reply