Grym Thorgal Młodzieńcze lata Tom 11 Le Pennetier Yannick Surżenko Roman

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Grym Thorgal Młodzieńcze lata Tom 11 Le Pennetier Yannick Surżenko Roman

Grym Thorgal Młodzieńcze lata Tom 11 Le Pennetier Yannick Surżenko Roman
Wydajemy jedenastą i zarazem ostatnią część pasjonującej sagi o przygodach młodego Thorgala – tajemniczego przybysza z kosmosu, który osiedlił się wśród nieustraszonych wikingów Północy. Przygotujcie się na niezapomnianą podróż do magicznego świata Thorgala i jego ukochanej Aaricii.
Po ciężkiej walce z bezwzględnym Swenem Widłobrodym, Thorgal leży na granicy życia i śmierci. Tylko dzięki magicznym staraniom wiernego towarzysza broni, Secka, udaje się utrzymać go przy życiu. Podczas gdy jego ciało jest przewożone w drakkarze do miejsca spotkania z Aaricią, jego dusza rozpoczyna podróż przez zaświaty. Jednak Thorgal z determinacją wraca do życia – wie, że musi przeżyć, aby być razem ze swoją ukochaną. Tymczasem Aaricia tęskni i wyczekuje powrotu Thorgala, jednak los ma dla niej inne plany. Spotyka rudowłosego chłopca o imieniu Grym, a okrutne praktyki panujące w osadzie Grønthåren prowokują krwawe wydarzenia.
Czy Thorgal zdoła powrócić z zaświatów? Czy Aaricia przetrwa brutalną waśń, w którą zostaje uwikłana? A jak potoczy się dramatyczna przygoda Gwiezdnego Dziecka i jego ukochanej?
Nie możecie przegapić tej emocjonującej i pełnej napięcia opowieści! Yann Le Pennetier, utalentowany francuski scenarzysta, oraz Roman Surżenko, znakomity rosyjski rysownik, są twórcami tego zjawiskowego cyklu. Wspólnie stworzyli również inną fascynującą serię z uniwersum Thorgala – „Thorgal – Louve”, która skupia się na przygodach ciemnowłosej córki wikinga. Przekonajcie się sami, jak ta niezwykła historia zapada w pamięć i zaprasza do świata mitów i legend.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!