You are currently viewing Haaland Norweski terminator Żółtowska-Darska Yvette Sarzało Jacek

Haaland Norweski terminator Żółtowska-Darska Yvette Sarzało Jacek

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Haaland Norweski terminator Żółtowska-Darska Yvette Sarzało Jacek

Haaland Norweski terminator Żółtowska-Darska Yvette Sarzało Jacek
Haaland – Norweski terminator to historia niezwykłego piłkarza, który wydaje się być z innej planety. Pochodzący z Norwegii, kraj znany ze śniegu i reniferów, Erling Braut Haaland jest obecnie jednym z najlepszych napastników na świecie, rywalizując tylko z takimi gigantami jak Robert Lewandowski czy Kylian Mbappé.
Ta fascynująca biografia opowiada o tym, jak ten sympatyczny olbrzym, z charakterystyczną kitką, stał się prawdziwą maszyną do strzelania goli i przerażeniem dla wszystkich obrońców. Jakie cechy charakteru i umiejętności sprawiły, że w tak młodym wieku osiągnął takie sukcesy? Co stało za jego nagłą popularnością na platformie YouTube? Jak RB Salzburg, Borussia Dortmund, Manchester City oraz Pep Guardiola wpływali na jego rozwój? Czytelnik dowie się również, jak dramatyczne skutki miał brutalny faul, któremu ojciec Erlinga był ofiarą podczas meczu Premier League, i jak wpłynęło to na kilkuletniego chłopca.
Podążaj za tą niezwykłą podróżą przez kraje i kluby, od Norwegii, przez Austrię, Niemcy, aż po Anglię, i odkryj sekrety fenomenu tego niezwykłego napastnika Manchesteru City.
To wszystko może brzmieć jak nieprawdopodobna bajka, ale w rzeczywistości wszystko, co opisano w tej książce, zdarzyło się naprawdę. Haaland – Norweski terminator to historia, która zapiera dech w piersiach i udowadnia, że często prawda jest bardziej niesamowita niż fikcja.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!