Happs Five Nights at Freddy’s Tales from the Pizzaplex Tom 2 Cawthon Scott Elley Cooper Andrea Waggener

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Happs Five Nights at Freddy's Tales from the Pizzaplex Tom 2 Cawthon Scott Elley Cooper Andrea Waggener

Happs Five Nights at Freddy’s Tales from the Pizzaplex Tom 2 Cawthon Scott Elley Cooper Andrea Waggener
Czeka Cię pełna niebezpieczeństw i tajemnic podróż po mrocznym Pizzaplexie, gdzie animatroniki ożywają i sprawiają, że rzeczywistość miesza się z koszmarami. Przeżyj niesamowite przygody, które sprawią, że na zawsze spojrzysz na świat w zupełnie inny sposób.
Tom 2 opowieści z FNAF przeniesie Cię w odległe zakątki umysłów bohaterów, gdzie ich najskrytsze pragnienia i koszmary stają się rzeczywistością. Poznaj historie Steve’a, który za wszelką cenę chce spełnić swoje marzenia, Aiden’a i Jace’a, którzy znajdują radość w straszeniu innych oraz Billy’ego, który pragnie być czymś więcej niż tylko zwykłym człowiekiem.
Autorzy Cawthon Scott, Elley Cooper i Andrea Waggener zabiorą Cię w magiczną podróż przez labirynt emocji i niebezpieczeństw. Ich porywający styl pisania sprawi, że nie będziesz w stanie oderwać się od lektury. Poznaj mroczne sekrety Pizzaplexu i odkryj, co kryje się za fasadą tej uroczej, ale złowieszczej restauracji.
Czy jesteś gotowy na spotkanie z animatronikami, które znałeś tylko z gier komputerowych? Czy potrafisz odnaleźć się w labiryncie koszmarów i spełnić swoje największe pragnienia? Przekonaj się sam, jakie niesamowite przygody czekają na Ciebie w drugim tomie serii „Tales from the Pizzaplex”. Nie daj się zwieść swoim snom. Wejdź do świata FNAF i poznaj prawdziwe oblicze animatroników.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!