Happy Place Emily Henry

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Happy Place Emily Henry

Happy Place Emily Henry
Przeczytaj powieść „Happy Place” Emily Henry i odkryj, jak jedne wakacje mogą całkowicie odmienić twoje życie.
Harriet i Wyn to kochająca się para, która idealnie pasuje do siebie. To jak świeża bułka z masłem, gin z tonikiem, czy nawet Blake Lively i Ryan Reynolds. Przez ostatnie dziesięć lat spędzali wspólnie tydzień w uroczym domku w Maine, delektując się winem, serem i pysznymi owocami morza przy morskim powietrzu. I tak miało być również tym razem.
Jednak istnieje jeden mały szczegół – Harriet i Wyn rozstali się pół roku temu. Nikomu jednak nie powiedzieli o swoim rozstaniu… aż do teraz.
To ich ostatnia szansa, aby razem spędzić czas w domku. Jednak ta magia małego zakątka szybko zniknie, gdyż domek jest na sprzedaż. Harriet i Wyn nie są w stanie znieść myśli, że ich rozstanie złamie serca również ich najbliższym. Dlatego postanawiają zachowywać się jak para jeszcze przez ten jeden tydzień.
Czy potrafią udawać zakochanych w obecności ludzi, którzy znają ich najlepiej na świecie? Czy tajemnica ich rozstania pozostanie skryta przed oczami wszystkich?
Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w fascynującej powieści Emily Henry „Happy Place”. Przygotuj się na pełną emocji podróż, która zachwyci cię swoją autentycznością i zaskoczeniem. Ta książka to absolutna konieczność dla wszystkich miłośników romansów i intrygujących historii.
Nie przegap tej niezwykłej opowieści o tym, jak jedne wakacje mogą zmienić wszystko.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!