You are currently viewing Happy umysł Bem Kasia

Happy umysł Bem Kasia

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Happy umysł Bem Kasia

Happy umysł Bem Kasia
Odkryj tajemnice szczęśliwego życia dzięki innowacyjnemu programowi „Happy umysł” autorstwa Kasi Bem. Ta niezwykła książka przenosi nas w fascynującą podróż przez starożytną wiedzę jogi, najnowsze odkrycia z zakresu duchowości oraz nauki, aby pokazać nam, jak przyciągnąć korzystne zdarzenia i okoliczności.
W programie Mindless stworzonym przez Kasię Bem znajdziesz nie tylko skuteczne ćwiczenia, medytacje i wskazówki dietetyczne, ale także inspirujące porady dotyczące osiągania stanu koherencji – harmonijnego połączenia serca i umysłu. Dzięki temu będziesz mógł codziennie doświadczać głębokiego spokoju i autentycznej radości.
Ta książka pokaże Ci, jak świadomie tworzyć swoją rzeczywistość, odrzucając wszelkie negatywne myśli typu „nie uda mi się”, „nie zasługuję” czy „nie mogę”. Zrozum, że to tylko myśli, które możesz zmienić. Program Mindless dostarczy Ci prostych i skutecznych narzędzi, które pomogą Ci dokonać tej transformacji.
Nie czekaj dłużej – sięgnij po „Happy umysł” i zacznij kreować swoje życie tak, jak zawsze tego pragnąłeś. Ta książka to niezawodny przewodnik po drodze do prawdziwego szczęścia.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!